Віктор Ющенко приїде до Кіровограда

У перші дні лютого, а саме 5-го лютого, Президент України Віктор Ющенко приїде до Кіровограда в рамках робочої поїздки. Про це повідомили в прес-службі Кіровоградської облдержадміністрації.

По попередньому робочому плану Глава держави не лише візьме участь в урочистих зборах з нагоди ювілею Кіровоградської області, але і відвідає новий корпус обласного онкологічного диспансеру, будівництво якого, втім, ще не закінчене.

Виктор Ющенко приедет в Кировоград

В первые дни февраля, а именно 5-го февраля, Президент Украины Виктор Ющенко приедет в Кировоград в рамках рабочей поездки. Об этом сообщили в пресс-службе Кировоградской облгосадминистрации.

По предварительному рабочему плану Глава государства не только примет участие в торжественных собраниях по случаю юбилея Кировоградской области, но и посетит новый корпус областного онкологического диспансера, строительство которого, впрочем, еще не закончено.

Кіровоградська міліція підбила підсумки роботи в 2008 році

21 січня цього року в УМВС в області відбулося розширене засідання колегії Управління, на якому було підбито підсумки роботи міліції Кіровоградщини у 2008 році по виконанню Директиви Міністерства внутрішніх справ України щодо забезпечення правопорядку та вирішення основних завдань по захисту прав та свобод людини і громадянина, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, боротьби зі злочинністю, охорони правопорядку, забезпечення громадської безпеки та захисту об'єктів права власності.
Читать полностью о : Кіровоградська міліція підбила підсумки роботи в 2008 році »

«Елісаветградськая транспортна компанія» відчуває відповідальність перед Кіровоградом

У зв'язку з останньою нарадою, яка відбулася в кабінеті міського глави Кіровограда за участю членів виконавського комітету міста і перевізників, які забезпечують городян міським транспортом, вчинили різні коментарі ситуації довкола підвищення тарифів на проїзд в міському транспорті.
Читать полностью о : «Елісаветградськая транспортна компанія» відчуває відповідальність перед Кіровоградом »

«Елисаветградская транспортная компания» чувствует ответственность перед Кировоградом

В связи с последним совещанием, которое состоялось в кабинете городского главы Кировограда при участии членов исполнительного комитета города и перевозчиков, которые обеспечивают горожан городским транспортом, поступили различные комментарии ситуации вокруг повышения тарифов на проезд в городском транспорте.
Читать полностью о : «Елисаветградская транспортная компания» чувствует ответственность перед Кировоградом »

Где в Кировограде на Крещение окунуться в прорубь?

Завтра верующие отмечают один из главных православных праздников – Крещение Господне. Сегодня, накануне Крещения, в день, который считается днем поста, начали освящать воду, и завтра она уже будет во всех храмах Кировограда.

Но моржи открывают купальный сезон еще сегодня, в ночь с 18-го на 19-ое января. Купаются кировоградцы в речке Ингул, в частности – на Ковалевском пляже и на пляже в районе Лесопарковой. Это стало уже традицией для многих горожан – в том числе, для политиков. Каждый год около трехсот кировоградцев приходят нырять в прорубь. Желающие испытать на себе целительное действие крещенской воды могут составить компанию моржам.
Читать полностью о : Где в Кировограде на Крещение окунуться в прорубь? »

Де в Кіровограді на Хрещення поринути в ополонку?

Завтра віруючі відзначають одне з головних православних свят - Хрещення Господнє. Сьогодні, напередодні Хрещення, в день, який вважається вдень поста, почали освячувати воду, і завтра вона вже буде у всіх храмах Кіровограда.

Але моржі відкривають купальний сезон ще сьогодні, в ніч з 18-го на 19-ое січня. Купаються кировоградцы в річці Інгул, зокрема - на Ковалевському пляжі і на пляжі в районі Лісопаркової. Це стало вже традицією для багатьох городян - у тому числі, для політиків. Щороку близько трьохсот кировоградцев приходять упірнати в ополонку. Що бажають випробувати на собі цілющу дію водохресної води можуть скласти компанію моржам.
Читать полностью о : Де в Кіровограді на Хрещення поринути в ополонку? »

Перший дзвінок в єврейській школі Кіровограда

Перший дзвінок в єврейській школі Кіровограда

Першого вересня продзвенів перший дзвінок для учнів, їх батьків і вчителів єврейської школи "Ор Авнер" Кіровограда. Почався восьмий навчальний рік. Читать полностью о : Перший дзвінок в єврейській школі Кіровограда »