Лариса Ніцой з Кіровограда пише казки про політику

9-річна письменниця Лариса Ніцой презентувала у столичному Будинку письменників книжку ”Невигадані історії про звіряток-друзяток”.

"П'ятирічному синові Ярославу шукала щось почитати в книгарнях, не підібрала потрібної. Врешті сіла й написала сама!" - розповідає пані Лариса

Паны Ніцой 1990-го переїхала до Києва з Кіровограда на запрошення голови Руху В'ячеслава Чорновола. Раніше була вчителькою української мови та літератури. Із чоловіком Андрієм вони працювали у секретаріаті Руху, потім перейшли в ”Реформи й порядок”.

"Мені сподобалася казка про День лісової самостійності, — регоче інший кіровоградець, професор Києво-Могилянської академії Володимир Панченко. — Ніхто з чужих не має права порядкувати на території лісу. Це мені нагадало Чорноморський флот!"

"Недавно запропонували зняти мультфільм за книжкою. На 3D-графіку не сподіваюся, згодна на мальований мультик" - каже письменниця.

”Невигадані історії” коштують 60 грн. Нині Ларису Ніцой висунули на здобуття премії Кабінету Міністрів ім. Лесі Українки.

One Response to “Лариса Ніцой з Кіровограда пише казки про політику”

  1. В сколько лет Лариса родила? И почему таких молодых в партию берут?