Фільм жахів «Нерожденний» вже в Кіровограді

З двадцять другого по двадцять восьме січня в кінотеатрі «Зоряній» у великому залі демонструється фільм жахів «Нерожденний» . Сеанси 10:30, 16:10, 19:50, 21:30.

Короткий вміст фільму: Історія дев'ятнадцятирічної дівчини, регулярно відвідуваною диббиком в образі маленького хлопчика, загиблого в Аушвітце. У єврейському фольклорі диббик, це блукаюча душа, що опановує тіло живої людини і що управляє їм.

З 22 по 28 січня в кінотеатрі «Зоряній» у великому залі демонструється американська комедія з Джимом Керрі в головній ролі «Завжди говори «Так» . Сеанси 12:10, 14:10. 17:50.

Короткий вміст фільму: Депресивний головний герой завжди і всім говорив «ні» - наприклад, друзям, якщо вони звуть кудись. Але в один прекрасний момент він вирішив відповідати згодою рішуче на все підряд і поглянути, куди це може його привести. . По матеріалах сайту Кинопоїськ»

З 22 по 28 січня в кінотеатрі «Зоряній» в малому залі демонструється фантастичний трилер для дорослих «Північний експрес» . Сеанси 16:20, 18:20, 20:20.

Короткий вміст фільму: Молодий фотограф кримінальної хроніки Леон Кауфман отримує вигідну пропозицію показати публіці свої роботи від однієї Нью-йоркської галереї. У своїх фотографіях він повинен відобразити «все екстремальне і темне», що є в місті. У пошуках сюжету пізно вночі він випадково стає свідком жахливого вбивства молодої дівчини в підземці. Розуміючи, що його фотографії можуть допомогти поліції в упійманні вбивці, Леон все більше залучається до цієї справи і незабаром взнає, що його власна дівчина Травня теж викрадена. Тепер він повинен в найкоротші терміни розгадати таємницю жорстоких вбивств в підземці і встигнути врятувати свою дівчину, поки не пізно. . По матеріалах сайту Кінотеатру «Зоряній»

Телефон для довідок: (0522) 22-08-56 (кінотеатр «Зоряній»)

Comments are closed.