рок-дуэль в Херсоні на фестивалі “Прем’єра”

Місто Кіровоград, яке є білою плямою на рок-карте України, почало подавати ознаки життя. Команда "Весняній галас" 27 березня виграла рок-дуэль в Херсоні на фестивалі "Прем'єра", що забезпечило їй участь у фіналі. Також музиканти записали матеріал для свого дебютного альбому, який зараз знаходиться у стадії зведення. (Робоча назва «Веснян». Демоверсиі можна знайти на realmusic.ruvgalas )

На диск увійшли дванадцять україномовних пісень, серед яких є як старі пісні в новій обробці, так і абсолютно нові. Записувався матеріал в Києві, на студії "Гніздо". Також в планах групи участь у фестивалях, і концерти за межами Кіровограда: зараз йдуть переговори з рок-клубами Дніпропетровська, Днепродержінська, Києва.

Група "Весняний галас" була заснована в 1996 році, і на сьогоднішній день є лауреатами і дипломатами всеукраїнських фестивалів «Перлини сезону» і «Червона рута» В нинішній склад групи входять музиканти з вже неіснуючих кіровоградських команд: "Друзі" (Валентин Поворозник, вокал), "Сурогат" (Віталій Куліковський, бас-гитара), "Надзвічайні тієї, що вважає" (Максим Велічко, гітара) і "Ськріптура" (Максим Діденко, ударні).

Наталія Петренко, спеціально для Рокмьюзік.Ру

Comments are closed.