Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Увлечения, спорт, культурная жизнь, дом и семья > Увлечения и развлечения, культурная и общественная жизнь

Увлечения и развлечения, культурная и общественная жизнь Общие темы. Хобби и развлечения, культурная и общественная жизнь города. Вопросы и обсуждения...

Ответ
 
Опции темы
Старый 06.09.2022, 20:01   #1
alena0112
Местный
 
Регистрация: 15.02.2019
Сообщений: 203
По умолчанию Портативні зарядні станції jackery

Всім привіт. Думаю, всі ви погодитеся, що зараз практично у всіх, хто активно користується смартфонами, смарт годинником, бездротовими навушниками та іншими пристроями, є портативні зарядні пристрої, які можуть стати в нагоді в будь-який момент, коли ці пристрої розряджаються в невідповідний момент. Я особисто користуюся портативною зарядкою часто, тільки в мене не звичайний повербанк, а зарядна станція. Вона набагато більша за потужністю і з нею можна зарядити навіть автомобіль. В мене зарядна станція Jackery, замовляла я її в інтернеті. Можете детальніше почитати про портативні зарядні станції jackery, кому цікаво і хто теж планує таку купити. Нею можна заряджати все, що завгодно, якщо у вас немає можливості підключитися до електроенергії або вам потрібно зарядити якийсь пристрій. Тож рекомендую!

Последний раз редактировалось alena0112; 06.09.2022 в 20:37.
alena0112 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.04.2023, 11:34   #2
jaimecor
Пользователь
 
Регистрация: 22.07.2022
Сообщений: 57
По умолчанию

Так, без контексної реклами зараз ніяк і саме головне її правильно налаштувати. Ви можете почитати про рекламу гугл в LeadMagnet . Контексна реклама вигідна тим, що оплата здійснюється лише за потенційний клік, коли самі користувачі переходять по кліках. Від вірно налаштованої реклами збільшуються перегляди і відповідно продажі.
jaimecor вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 17:38. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100