Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 17.05.2024, 10:23   #1
gonshchik_petr
Местный
 
Регистрация: 19.04.2017
Сообщений: 326
По умолчанию Як скинути iPhone до заводських налаштувань?

Чув, що можна скинути свій iPhone до заводських налаштувань, але я зовсім не знаю, як це зробити. Можеш розповісти, як це зробити? Чи потрібно для цього мати якісь спеціальні знання чи пристрої?
gonshchik_petr вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.05.2024, 10:23   #2
German333
Местный
 
Регистрация: 27.04.2017
Сообщений: 707
По умолчанию

Це зазвичай роблять, коли хочуть продати пристрій або відновити його роботу, якщо щось пішло не так. Щоб це зробити, треба перейти в Налаштування, потім у загальні, далі скинути, та вибрати скинути увесь вміст і налаштування. Але обов'язково зроби резервну копію ваших даних, бо цей процес стереже всю інформацію на пристрої.
German333 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.05.2024, 10:24   #3
Arkids
Местный
 
Регистрация: 14.04.2021
Сообщений: 184
По умолчанию

Я недавно скидав свій iPhone до заводських налаштувань. Процес досить простий, якщо розумієш, що робиш. Але варто було попередньо зробити копію важливих даних, бо після скидання все видаляється. Після цього пристрій стає таким, як після покупки. Мені сподобалася чистота роботи після цього процесу.
Arkids вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.05.2024, 10:24   #4
Vkot
Местный
 
Регистрация: 14.04.2021
Сообщений: 191
По умолчанию

Дізнатись як скинути iPhone до заводських налаштувань https://blog.foxtrot.com.ua/mobilna-...n-sposoby.html цілком розумно через блоги. Зазвичай, вони містять багато корисних порад та пояснень щодо процедури скидання до заводських налаштувань. Якщо ви шукаєте детальну інструкцію, яка б крок за кроком пояснювала процес, то блоги можуть бути відмінним джерелом інформації.
У блогах зазвичай розглядаються різні способи скидання, включно з використанням налаштувань пристрою, використанням iTunes чи iCloud, а також інші альтернативні методи. Також там можна знайти роз'яснення щодо плюсів і мінусів кожного з методів, що допоможе вам зробити свідомий вибір.
Vkot вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 16:21. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100