Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 08.02.2024, 18:55   #1
Вена
Местный
 
Регистрация: 01.09.2019
Сообщений: 122
По умолчанию Професійна косметика

Після народження донечки по всьому тілу з'явились розтяжки. Підкажіть можливо з професійної косметики є хороший дієвий засіб, який би допоміг позбутись розтяжок. Буду дуже вдячна за поради та рекомендації.
Вена вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.02.2024, 19:51   #2
provesor
Пользователь
 
Регистрация: 03.10.2020
Сообщений: 60
По умолчанию

На скільки мені відомо розтяжки повністю не зникають, але все ж таки покращити їх стан можна. Також це залежить від багатьох факторів і від давності також. Але зараз ніби лазером можна вирішити дану проблему. Потрібно проконсультуватись з косметологом та лікарем.
provesor вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.02.2024, 20:56   #3
Мальвинка
Местный
 
Регистрация: 19.04.2019
Сообщений: 152
По умолчанию

Спробуйте професійну сиворотку проти розтяжок Genosys , вона значно покращує стан шкіри, підвищує еластичність і зміцнює тканини шкіри, зменшує кількість розтяжок і запобігає появі нових. Замовити можна в інтернет-магазині https://idn-cosmetics.com/genosys тут широкий асортимент, швидка доставка і ціна вказана на сайті у зручній валюті.
Мальвинка вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.02.2024, 13:03   #4
Nirvanna
Местный
 
Регистрация: 14.12.2017
Сообщений: 423
По умолчанию

Ось як знаходити ідеальні продукти для догляду за шкірою! 🌟 Нещодавно випробувала продукти від "Holy Land" з веб-сайту https://dermal-cosmetics.com.ua/prod...and/holy-land/ , і я зачарована результатом! 😍 Справжній відпочинок для моєї шкіри - як у домашньому спа! Моя шкіра тепер виглядає свіжою та сяючою, а я відчуваю себе справжньою красунею! 💁*♀️ Які продукти для догляду за шкірою ви любите? Поділіться відгуками в коментарях! 👇
Nirvanna вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.03.2024, 16:57   #5
Hamon
Местный
 
Регистрация: 10.12.2017
Сообщений: 225
По умолчанию

А справді ця косметика, що ви тут радите, безпечна?
Hamon вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.03.2024, 20:21   #6
Roian
Местный
 
Регистрация: 15.12.2017
Сообщений: 106
По умолчанию

Так одразу не вдасться відповісти, бо потрібно вивчити склад косметики та перевірити інгредієнти на сайті Safety Makeup. Це зробити просто та не займе багато часу. Введіть список складників у форму та отримуєте відповідь абсолютно безкоштовно.
Roian вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 18:03. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100