Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 03.08.2022, 17:19   #1
мелиса
Местный
 
Регистрация: 24.08.2017
Сообщений: 467
По умолчанию Електричний велосипед

Хочу купити електричний велосипед, щоб їздити на роботу, то буде економія, бо завжди користуюся таксі, а також більше часу буду проводити на свіжому повітрі. Де можна подивитися варіанти?
мелиса вне форума   Ответить с цитированием
Старый 03.08.2022, 20:25   #2
albelen36
Местный
 
Регистрация: 24.08.2017
Сообщений: 584
По умолчанию

Та варіантів наразі повно, як у офлайн магазинах, так і в онлайні ви зможете знайти, але тут спершу треба визначитися з вашим бюджетом і вже від цього відштовхуватися
albelen36 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.08.2022, 19:55   #3
gonshchik_petr
Местный
 
Регистрация: 19.04.2017
Сообщений: 314
По умолчанию

Так, ціни на електровелосипеди справді різні, але економити на покупці не варто!
Також потрібно визначитися з потужністю.
Визначаючись з оптимальною потужністю велосипеда, в першу чергу орієнтуйтеся на кілька основних критеріїв: свою вагу, віддану швидкість, дистанцію, яку потрібно долати без підзарядки, і характер рельєфу, яким ви будете частіше пересуватися.
Тут можете підібрати електричний велосипед, представлено багато різних моделей. Думаю, що проблем при виборі не виникне.
gonshchik_petr вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.08.2022, 13:19   #4
German333
Местный
 
Регистрация: 27.04.2017
Сообщений: 676
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от gonshchik_petr Посмотреть сообщение
Тут можете підібрати veliki.com.ua/ua/dir_electro_bikes.html представлено багато різних моделей. Думаю, що проблем при виборі не виникне.
Неоднарозово чув про магазин веліки.ком.юа, там дійсно асортимент вражає. Ось зайшов для себе подивитися в вже декілька байків мене зацікавили, може і сам пересяду на екологічний транспорт.
German333 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.10.2022, 20:19   #5
KiraN
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

Я тоже хочу велосипед купить . Прислушаюсь ко всем советам и рекомендациям на этот счет .
  Ответить с цитированием
Старый 05.10.2022, 20:31   #6
oliviablik
Местный
 
Регистрация: 01.06.2018
Сообщений: 428
По умолчанию

Есть один очень хороший интернет магазин велосипедов - shop.veliki.ua . Там очень большой и разнообразный ассортимент, есть в продаже поддержанные велосипеды . Я себе взяла бу, но очень хорошего качества и таким образом классно сэкономила .
oliviablik вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 05:07. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100