Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 12.01.2024, 14:35   #1
Rittko
Новичок
 
Регистрация: 29.11.2023
Сообщений: 5
По умолчанию Ведення малого бізнесу в Україні

Привіт усім! Я задумався про відкриття свого малого бізнесу в Україні. Чи є тут когось, хто має досвід у цьому напрямку? Було б чудово почути ваші поради та враження.
Rittko вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.01.2024, 16:32   #2
Golda
Пользователь
 
Регистрация: 28.08.2019
Сообщений: 54
По умолчанию

Теж маю невеличкий бізнес, але тільки на старті. Одним із важливих аспектів є реєстрація та оподаткування. Якщо не вирішити це правильно від самого початку, можуть виникнути проблеми. Рекомендую консультуватися з фахівцями в цій галузі. Аспектів в цій сфері дуже багато, але для старту я вам мабуть би порадив пошукати нормальні франшизи https://vlada-rykova.com/ua/franshiza-ukraina/ вони дають більше можливостей для початку, наприклад є готовий бізнес в який ви можете вкластись...тож шукайте
Golda вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.01.2024, 17:26   #3
Masha2323
Пользователь
 
Регистрация: 23.01.2020
Сообщений: 46
По умолчанию

Я веду свою малу фірму вже кілька років. Скажу, що, з одного боку, це вигідно, але, з іншого, важко безперервно утримувати бізнес в умовах економічної нестабільності. Тут важливо правильно обирати галузь та бути готовим до неочікуваних ситуацій.
Masha2323 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.02.2024, 10:12   #4
Аля Пестрикова
Местный
 
Регистрация: 25.11.2017
Сообщений: 207
По умолчанию

Колеги, а хто допоможе оперативно зареєструвати ТОВ ? Як триває по часу сама процедура?
Аля Пестрикова вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.02.2024, 17:46   #5
Ниночка
Местный
 
Регистрация: 25.11.2017
Сообщений: 175
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Аля Пестрикова Посмотреть сообщение
Колеги, а хто допоможе оперативно зареєструвати ТОВ ? Як триває по часу сама процедура?
Якщо усю процедуру реєстрації ТОВ візьме на себе нотаріус, то повірте - ви в часі геть нічого не втратите, а навпаки усі необхідні дозвільні документи на руки отримаєте досить швидко! В таких питаннях послуги нотаріуса є дійсно необхідними. Я знаю одного нотаріуса в Києві який вам може допомогти зареєструвати ТОВ швидко та без жодних проблем - Горбуров Кирил Євгенович. Він має величезний досвід роботи і такому юристу дійсно можна довіряти
Ниночка вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 16:16. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100