Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 07.09.2021, 12:18   #1
Проблемка
Местный
 
Регистрация: 07.07.2017
Сообщений: 1,228
По умолчанию Медичні послуги

Доброго дня. Я вирішила не витрачати даремно час на пошуки, одразу написати вам та проконсультуватися. Куди саме треба заглянути, щоб викликати терапевта у Києві? Буду вдячна за коментарі, бо для мене це питання є зараз важливим і тому, закортіло з вами його обсудити.
Проблемка вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.09.2021, 12:56   #2
Оригинальная
Местный
 
Регистрация: 10.02.2020
Сообщений: 1,039
По умолчанию

Так, звісно. Можу порадити вам звернутися за допомогою до лікаря, якого я визивала по телефону. Усі контакти можна знайти в інтернеті та одразу продивитися корисну інформацію, яка точно знадобиться. На сторінці https://medsestra.kiev.ua/uk/terapevt-3/ можна дізнатися, скільки коштує послуга – виклик на дім, а потім сформувати заявку та відправити її на підтвердження адміністратору. Не треба зайвий раз кудись іти, або ж їхати, відповіді на питання ви знайдете в онлайні. Я силки на корисні сайти собі кидаю у закладки браузера, тому не змогла залишитися байдужою і вирішила відписатися, щоб проконсультувати вас та поділитися інформацією теоретичного плану.
Оригинальная вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 13:04. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100