Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 13.12.2023, 23:43   #1
German333
Местный
 
Регистрация: 27.04.2017
Сообщений: 681
По умолчанию Що таке підпис ЕЦП

Вітаю всіх! Мене цікавить, що таке підпис ЕЦП і як він використовується? Я почув про це поняття, але не можу зрозуміти, як воно працює та чому воно важливе. Можливо, хтось може дати коротку інформацію або пояснення? Дякую!
German333 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.12.2023, 23:47   #2
Evo
Местный
 
Регистрация: 16.07.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 166
По умолчанию

Привіт! Підпис ЕЦП - це електронний цифровий підпис, який використовується для підтвердження автентичності та цілісності електронних документів. Він гарантує, що документ не був змінений і його автор - справжня особа. Зазвичай використовується в електронних транзакціях та підписанні договорів.
Evo вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.12.2023, 23:52   #3
gonshchik_petr
Местный
 
Регистрация: 19.04.2017
Сообщений: 318
По умолчанию

Привіт! Додам до попередньої відповіді, що ЕЦП забезпечує високий рівень безпеки, оскільки ключі для підпису зберігаються захищено, а сам підпис неможливо підробити без зміни ключа.
gonshchik_petr вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.12.2023, 00:00   #4
Builder
Местный
 
Регистрация: 30.08.2016
Адрес: Киев
Сообщений: 650
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от German333 Посмотреть сообщение
Вітаю всіх! Мене цікавить, що таке підпис ЕЦП і як він використовується? Я почув про це поняття, але не можу зрозуміти, як воно працює та чому воно важливе. Можливо, хтось може дати коротку інформацію або пояснення? Дякую!
Привіт! Розумію, що питання важливе, і я хотів би поділитися докладнішою інформацією. Підпис ЕЦП (електронний цифровий підпис) є механізмом електронного підпису, що використовується для забезпечення безпеки та достовірності електронних документів. Тут https://www.depositsign.com ви можете дізнатись більше про те, що таке ецп, і отримати доступ до інструментів для безпечного підпису електронних документів. Коли ви підписуєте документ ЕЦП, використовуються криптографічні ключі: приватний ключ для підпису та публічний ключ для перевірки. Приватний ключ лише у вас, і він використовується для створення унікального підпису, який неможливо підробити. Публічний ключ може бути доступний для всіх, і він використовується для перевірки підпису. Щодо сервісу DepositSign, він є чудовим ресурсом для реалізації підпису ЕЦП.
Builder вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.04.2024, 17:41   #5
Retorn
Местный
 
Регистрация: 26.07.2019
Сообщений: 186
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от German333 Посмотреть сообщение
Вітаю всіх! Мене цікавить, що таке підпис ЕЦП і як він використовується? Я почув про це поняття, але не можу зрозуміти, як воно працює та чому воно важливе. Можливо, хтось може дати коротку інформацію або пояснення? Дякую!
От бачите, наскільки все просто. Це навіть зручніше набагато, ніж підписувати документацію вручну.
Retorn вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.04.2024, 20:22   #6
Hamon
Местный
 
Регистрация: 10.12.2017
Сообщений: 223
По умолчанию

Підпис ЕЦП – це електронний цифровий підпис. Цей термін використовувався до листопада 2018 року. З технічного погляду немає різниці між КЕП та ЕЦП. Замовити захищені електронні ключі можна через сервіс Вчасно.КЕП. Тут ви можете дізнатися, для чого саме використовується цей тип підпису. Все описано детально, але, якщо щось буде незрозуміло, просто запитайте, і вони нададуть консультацію.
Hamon вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 20:44. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100