Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Увлечения, спорт, культурная жизнь, дом и семья > Дом и семья, здоровье

Дом и семья, здоровье Семья, дети, мой дом, здоровье...

Ответ
 
Опции темы
Старый 18.03.2021, 09:40   #1
Olgita
Местный
 
Регистрация: 09.02.2019
Адрес: Кировоград
Сообщений: 1,961
По умолчанию Жіночий одяг

Дівчатка! Порадьте інтернет-магазини з хорошим вибором жіночого одягу! В основному купую одяг в стаціонарних магазинах, але купити якісні речі за демократичною ціною важко. Кидайте свої улюблені сайти.
Olgita вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.03.2021, 16:37   #2
танюша28
Местный
 
Регистрация: 09.01.2019
Сообщений: 2,343
По умолчанию

Купити жіночий одяг вам вдасться без проблем в інтернет-магазині KarKat Fashion. Багато хто думає що брендовий одяг коштує купу грошей, це зовсім не так. Цей бренд відносно не дорогий, кожна жінка, дівчина може дозволити собі одяг цього бренду. Якість відмінне, після прання тканина не змінює своєї структури. Моделей на сайті безліч, робити покупки одне задоволення.
танюша28 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.01.2022, 00:48   #3
Olka
Новичок
 
Регистрация: 17.01.2022
Сообщений: 12
По умолчанию

а я больше люблю ходить по обычным магазинам, люблю смотреть, выбирать, примерять. С интернет-магазинами так не получается
Olka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.01.2022, 15:28   #4
sorin57
Новичок
 
Регистрация: 18.01.2022
Сообщений: 11
По умолчанию

На Шафе покупайте, там настоящие брендовые вещи и цены низкие. Я костюм от Армани, который не менее 1000 долларов стоит в магазине там за 1000 гривен купил.
__________________
Опасная посуда у вас на кухне https://podbor-poisk.ru/poleznye-sov...-vas-na-kukhne
sorin57 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.01.2022, 00:51   #5
Liya
Местный
 
Регистрация: 12.07.2017
Сообщений: 113
По умолчанию

Зараз є багато різних варінтів для купівлі одягу. Усі шукають якісний одяг за помірну ціну. Я зараз дуже часто купую одяг від нашого виробника. Хороший одяг шиють, якісний, подобається магазин https://modiva.ua/ , у них можна знайти одяг і великого розміру, а це дуже важливо для багатьох жінок. Подивіться асортимент, думаю тут кожна жінка найде для себе щось цікаве.
Liya вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.05.2022, 18:04   #6
Maryna_Matvij
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

Привіт, я собі замовляю і одяг і взуття на koalabi.com.ua, речі дуже якісні, взуття на всі сезони взагалі і зараз як раз міжсенні розпродажі.
  Ответить с цитированием
Старый 03.01.2024, 01:23   #7
TatianaVlasova
Местный
 
Регистрация: 27.12.2015
Сообщений: 292
По умолчанию

Для повсякденного носіння підходить, а ось якщо якийсь захід, або вечірка, то краще стильний наряд із нейтральним дизайном. Треба, щоб було просто, але в той же час помітно та такий дизайн, що легко впізати та зрозуміти, що річ дорога. Ось я на такі випадки роблю собі замовлення, в Доміно - там можна зі знижками час від часу купити одяг брендовий. Ось для прикладу, в тому місяці я змогла замовити оригінал дольче габбана https://domino.ua/dolce_gabbana я вже не в перший раз купую - сам магазин є у Києві, проте без проблем можна оформити замовлення через інтернет. Та з розмірами жодних проблем.
TatianaVlasova вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.01.2024, 17:55   #8
korzina33
Пользователь
 
Регистрация: 28.03.2023
Сообщений: 87
По умолчанию

Коли я бажаю поповнити свій гардероб черговою трендовою моделю, яка підкреслить гармонійність будь-якого образу, то обов'язково звертаю свою увагу модельний ряд інтернет-магазину Saraffan. Щоразу асортимент каталогу мене вражає, а ціни і висока якість приємно дивують. Так як вже не перший сезон тренд на топи має попит серед сучасних модниць, то і я вирішила собі придбати онлайн цей вельми практичний, стильний і, як не парадоксально, зручний елемент одягу. Більше того, у зв'язку з підвищеним попитом на цю частину гардероба на сайті https://saraffan.com.ua/product-category/topy/ є на вибір максимально різноманітні як за формою, так і за матеріалами корсети, що дозволяє підібрати модель під будь-який випадок.
korzina33 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 02:27. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100