Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 13.05.2024, 14:56   #1
Teer
Местный
 
Регистрация: 28.03.2020
Сообщений: 501
По умолчанию Які є види зубних коронок?

Привіт! Я планую встановлення зубних коронок і шукаю інформацію про основні види та їх ціни. Чи може хтось порекомендувати клініку в Україні, де надають ці послуги на високому рівні? Цікавить детальна інформація про металокерамічні, керамічні та цирконієві коронки. Які переваги кожного типу і які приблизні ціни на ринку? Дякую за будь-яку інформацію!
Teer вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.05.2024, 14:56   #2
ardzo
Местный
 
Регистрация: 09.03.2020
Адрес: GB
Сообщений: 537
По умолчанию

Я сам нещодавно впізнавав зубні коронки, бо друг робив собі, але я не дуже в цьому розуміюсь. Він казав, що керамічні коронки краще виглядають як справжні зуби. Про ціни не скажу, але варто зателефонувати до кількох клінік і порівняти. Можливо, у місцевих клініках вам зможуть надати більш детальну інформацію.
ardzo вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.05.2024, 14:57   #3
Калина
Местный
 
Регистрация: 10.02.2019
Сообщений: 131
По умолчанию

Теж думаю про зубні коронки, але поки не впевнений у всіх деталях. Коли я говорив зі знайомим стоматологом, він сказав, що цирконієві коронки міцніші та довговічніші. Думаю, це може бути дорожче за металокераміку, але виглядає краще. Вам слід звернутись до кількох стоматологів для порівняння пропозицій.
Калина вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.05.2024, 14:57   #4
Парфонтий
Местный
 
Регистрация: 10.02.2019
Сообщений: 199
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Калина Посмотреть сообщение
Теж думаю про зубні коронки, але поки не впевнений у всіх деталях. Коли я говорив зі знайомим стоматологом, він сказав, що цирконієві коронки міцніші та довговічніші. Думаю, це може бути дорожче за металокераміку, але виглядає краще. Вам слід звернутись до кількох стоматологів для порівняння пропозицій.
Деякий час тому я вирішив, що потрібно встановити зубні коронки, але зовсім не знав, з чого почати та який тип коронок вибрати. Під час пошуків корисної інформації в інтернеті я натрапив на статтю на сайті https://uamedtours.com.ua/blog/artic...i-koronok-cini де детально описувалися різні типи зубних коронок, їхні особливості та приблизні ціни.
Стаття виявилася дуже інформативною та корисною. Вона роз'яснила переваги та недоліки металокерамічних, керамічних та цирконієвих коронок, що допомогло мені зрозуміти, який варіант краще підходить для моїх потреб і бюджету. Також стаття надала інформацію про клініки, які спеціалізуються на таких процедурах.
Після прочитання статті я відчув себе більш обізнаним і впевненим у своєму виборі. Я звернувся до однієї з рекомендованих у статті клінік, де мені зробили консультацію та підтвердили мій вибір цирконієвих коронок. Цей досвід був дуже позитивним, і я задоволений як результатом, так і процесом лікування.
Парфонтий вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.05.2024, 20:40   #5
imfromkyiv
Новичок
 
Регистрация: 13.05.2024
Сообщений: 13
По умолчанию

А з протезами як? Є якісь рекомендації?
imfromkyiv вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.05.2024, 09:07   #6
Alisakarieva
Новичок
 
Регистрация: 24.04.2024
Сообщений: 3
По умолчанию

Що ви скажете про цирконієві коронки?
Alisakarieva вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 02:27. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100