Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 10.08.2023, 23:40   #1
Lozhechnik
Местный
 
Регистрация: 19.12.2017
Адрес: Кировоград
Сообщений: 301
По умолчанию Яркие галогенные лампы

Звертаюся з питанням щодо покращення світла фар на моєму авто. В останній час помітив, що світловий потік доволі слабкий, особливо вночі. Мені здається, що лампи вже пережили своє і потребують заміни. Прошу дати поради, які галогенні фари варто вибрати для отримання яскравого та ефективного освітлення.
Lozhechnik вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.08.2023, 23:41   #2
Builder
Местный
 
Регистрация: 30.08.2016
Адрес: Киев
Сообщений: 664
По умолчанию

Вибір галогенних фар – це важливий крок до поліпшення видимості на дорозі. Рекомендую звернути увагу на відомі бренди, які вже зарекомендували себе на ринку автосвітла. Серед таких можливостей – лампи Philips X-tremeVision, Osram Night Breaker, або GE Megalight Ultra +130%. Вони забезпечать потужне та чітке освітлення, зроблячи ваші поїздки більш комфортними та безпечними.
Builder вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.08.2023, 23:42   #3
Lozhechnik
Местный
 
Регистрация: 19.12.2017
Адрес: Кировоград
Сообщений: 301
По умолчанию

Дякую за вичерпні поради! Звучить дуже переконливо. Як я можу придбати ці галогенні лампи? Чи можливо замовити їх в інтернет-магазині? Мені юуде краще здійснити покупку онлайн, тому чекаю на інтернет магазини.
Lozhechnik вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.08.2023, 23:43   #4
Tisha
Местный
 
Регистрация: 16.10.2016
Сообщений: 474
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Lozhechnik Посмотреть сообщение
Звертаюся з питанням щодо покращення світла фар на моєму авто. В останній час помітив, що світловий потік доволі слабкий, особливо вночі. Мені здається, що лампи вже пережили своє і потребують заміни. Прошу дати поради, які галогенні фари варто вибрати для отримання яскравого та ефективного освітлення.
Звісно, ви можете легко придбати яскраві галогенні лампи в інтернет-магазині Автозвук.https://avtozvuk.ua/ua/galogennye-lampy/c1366 тут ви знайдете широкий вибір продукції від провідних виробників. Вони гарантують надійність, якість та зручну доставку до вашого місця проживання.
Ви зможете вибрати оптимальні лампи для свого автомобіля та насолоджуватися яскравим світлом під час ваших подорожей. Моїм лампам Osram H7 PX26d майже півроку, я задоволений як вони світять, при бажанні можете обрати цього виробника.
Tisha вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 15:44. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100