Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 30.09.2022, 18:07   #1
Tisha
Местный
 
Регистрация: 16.10.2016
Сообщений: 449
По умолчанию Где можно купить обогреватель?

Доброго часу доби відвідувачі цього форуму, вже заступають холоди та швидке обігрів приміщень актуальне для кожного з нас. напевно, тут є люди, які придбали обігрівальну техніку. У зв'язку з цим маю питання. Можливо хтось знає, де можна знайти якісні тепловентилятори, для обігріву приміщень. Якщо хтось знає, то дайте відповідь.

Последний раз редактировалось Tisha; 30.09.2022 в 18:16.
Tisha вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.09.2022, 18:08   #2
Mistika24
Местный
 
Регистрация: 05.10.2020
Сообщений: 912
По умолчанию

Тепловентилятори, це дуже зручний обігрівач, оскільки він мобільний у переміщенні і невеликий у своїх габаритах. Його можна експлуатувати будь-де. Найзручніший варіант обігріву приміщень. Можу вам скинути посилання на один інтернет-магазин, якщо ви вирішили знайти не лише швидке тепло, а й якісну роботу цього обігрівача.

Последний раз редактировалось Mistika24; 30.09.2022 в 18:13.
Mistika24 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.09.2022, 18:08   #3
Tisha
Местный
 
Регистрация: 16.10.2016
Сообщений: 449
По умолчанию

Думаю, що якість роботи цінується скрізь, тому звичайну підробку, яка не зможе довго триматися в експлуатації, звичайно не хочу. Мені потрібно придбати обігрівач, який зможе швидко і ефективно приносити тепло і при цьому щоб прикрашав інтер'єр. Якщо його можна знайти в тому інтернет-магазині, який ви мені пропонуєте, скидайте посилання сюди.
Tisha на форумі Поскаржитися на це повідомлення

Последний раз редактировалось Tisha; 30.09.2022 в 18:15.
Tisha вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.09.2022, 18:11   #4
Mistika24
Местный
 
Регистрация: 05.10.2020
Сообщений: 912
По умолчанию

Як вам обігрівач Esperanza EHH001 Gobi? Цей тепловентилятор – ідеальне рішення для обігріву вашого будинку. Він швидко та ефективно обігріє ванну або дитячу кімнату в холодні дні. Його невеликий розмір також добре підійде для кемпінгу чи ділянки. Тепловентилятор Esperanza GOBI також може використовуватися як охолодний пристрій, що генерує холодне обдування, тому він ідеальний як у холодні, так і в спекотні дні, а його сучасний дизайн прикрасить будь-який інтер'єр. Виріб призначений лише для періодичного використання або для використання у добре ізольованих приміщеннях.
Щоб ви одразу зрозуміли всі переваги цього тепловентилятора, ось тримайте заслання інтернет-магазину "Фокстрот" https://www.foxtrot.com.ua/uk/portal-obogrevateli.html заходьте та беріть впевнено цей обігрівач.

Последний раз редактировалось Mistika24; 30.09.2022 в 18:14.
Mistika24 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.04.2023, 11:19   #5
Ivanchik
Местный
 
Регистрация: 13.04.2018
Сообщений: 228
По умолчанию

Я не думаю, что сейчас будут какая-то проблема купить обогреватель, тем более сезон заканчивается и пробрести его можно ещё выгоднее. Могу посоветовать вам проверенного поставщика https://africa.com.ua/shop/keramicheskie-obogrevateli/ у которого вы можете более подробнее ознакомиться с ассортиментом, я и сам несколько лет назад покупал керамический обогреватель, очень быстро нагоняет тепло и также долго его держит, простой в использовании и установке. По цене не дорого обошелся, та и доставят всё быстро.
Ivanchik вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.06.2023, 15:46   #6
kirills
Пользователь
 
Регистрация: 03.10.2021
Сообщений: 98
По умолчанию

Ми зупинили свій вибір на керамічному обігрівачі - https://inter-klimat.com.ua/keramicheskie-obogrevateli. На мою думку, саме керамічний обігрівач має найбільше плюсів: не сушить повітря, безшумний, економний, а якщо це керамічний обігрівач нового покоління і з конвекцією, то він іще і швидко нагріває приміщення. До того ж можливий зручний монтаж на стіну, або можна поставити його на колеса, що зручно для переміщення по приміщенню.
kirills вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 04:54. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100