Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Увлечения, спорт, культурная жизнь, дом и семья > Спорт, активный отдых, туризм

Спорт, активный отдых, туризм Спорт, все виды активного отдыха, охота и рыбалка, туризм и путешествия.

Ответ
 
Опции темы
Старый 03.05.2023, 22:42   #1
SamM
Местный
 
Регистрация: 29.03.2017
Сообщений: 654
По умолчанию Відпочинок

Хочемо поїхати на відпочинок, який готель в Трускавці порадите?
SamM вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.05.2023, 11:44   #2
Тимур
Местный
 
Регистрация: 06.05.2019
Сообщений: 201
По умолчанию

Трускавець - прекрасне місце для відпочинку в Україні, я зі своєю родинною, ще до війни, 3 роки поспіль їздили відпочивати та завжди зупинялись в Raymond Hotel. Це найкращий Готель в Трускавці, чудовий сервіс, комфортні номери, в яких є все необхідне і саме головне це неймовірні краєвиди на місто. Так що раджу забронювати номери в цьому готелі, не пожалкуєте.
Тимур вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.09.2023, 18:20   #3
Лада
Местный
 
Регистрация: 08.05.2019
Сообщений: 184
По умолчанию

Добрий день! Я теж хочу поділитися інформацією про портал "Київ цифровий" на сторінках якого Ви зможете дізнатися, куди сходити в Києві. Там є інформація про всі виставкові центри Києва https://guide.kyivcity.gov.ua/places...bition-centers , екскурсії, концерти, дізнаєтеся розклад усіх фільмів, як забронювати квитки та багато іншого.
Лада вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.09.2023, 10:31   #4
АннаЕкун
Новичок
 
Регистрация: 04.09.2023
Сообщений: 7
По умолчанию

На сайті Букінг краще подивитись, там по відгукам можна знайти хороші готелі
АннаЕкун вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.10.2023, 12:45   #5
korzina33
Пользователь
 
Регистрация: 28.03.2023
Сообщений: 87
По умолчанию

Можу поділитися інформацією про перевірене турагентство, яке організовує екзотичний, пляжний, екскурсійний відпочинок, численні шопінг тури, бізнес-тури, Новорічні та травневі поїздки, а також багато інших видів організації подорожі, таких як тури до Хорватії https://alf.ua/countries/croatia. Сьогодні багато туроператорів в Україні пропонують свої послуги, але я змогла обрати свого, який став надійним партнером і навіть другом у пізнанні нових країн і міст. Поки що туристичний оператор Альф — це найкраща турфірма, яка забезпечила мене якісним, безпечним, повноцінним відпочинком, вартість якого оптимально відповідає рівню послуг.
korzina33 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 23:07. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100