Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Обсуждение товаров и услуг

Обсуждение товаров и услуг Обсуждение товаров и услуг, торговых марок, продукции, качества сервиса, в т.ч. коммунального, прав потребителя и т.п.

Ответ
 
Опции темы
Старый 14.01.2022, 17:53   #1
AbramLia
Пользователь
 
Регистрация: 05.11.2020
Сообщений: 34
По умолчанию Складне фінансове становище

Цього місяця у нашій сім'ї склалося складне фінансове становище. Багато грошей витратили на свята, а авансу не дадуть ні мені, ні чоловіку. Можливо хтось може підказати, де можна взяти мікрозайм до кінця місяця? З банками зв'язуватися не хочу, адже вони будуть довго оформляти все та перевіряти.
AbramLia вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.01.2022, 18:09   #2
Manus
Новичок
 
Регистрация: 21.11.2020
Сообщений: 21
По умолчанию

Така ситуація не лише у вашій сім'ї. Як то кажуть, на Новий рік купували ікру, а тепер і хліб став дорогим) Але вирішити таке становище не складно. Адже із зарплати можна повернути гроші. Я пишу особисто про себе, адже вже оформив собі гроші до зарплати на карту онлайн тут https://pozika.club/groshi-do-zarpla...kartku-onlajn/ . Мою заявку погодили буквально за 10 хвилин. Я брав позику у сумі 5 тисяч.
Manus вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.01.2022, 18:14   #3
AbramLia
Пользователь
 
Регистрация: 05.11.2020
Сообщений: 34
По умолчанию

А відсоткова ставка там яка? Мені не прийдеться багато переплатити? Розумію, що комісія буде, але не хотілося б заплатити багато. Хоча ситуація вимагає швидкого вирішення, адже навіть у родичів немає грошей, щоб позичити. Або просто не хочуть нас виручити.
AbramLia вне форума   Ответить с цитированием
Старый 03.06.2023, 16:07   #4
klarissa
Местный
 
Регистрация: 22.04.2022
Адрес: Украина
Сообщений: 172
По умолчанию

Якщо Ви не хочете переплачувати та бажаєте отримати мікрозайм з накращими умовами, то заходьте на сайт - https://finrate.in.ua/. На цьому сайті можна переглянути опис найкращих пропозицій з мікрозаймів в Україні, прочитати відгуки, переглянути порівняльні характеристики обраних варіантів та зрештою швидко перейти за посиланням на обрану вами пропозицію мікрозайму. Все і одразу на одному сайті.
klarissa вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 23:08. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100