Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 05.04.2024, 02:22   #1
Builder
Местный
 
Регистрация: 30.08.2016
Адрес: Киев
Сообщений: 660
По умолчанию Яку дитячу стоматологію обрати в Одесі?

Останнім часом ми з дружиною активно шукаємо дитячу стоматологію в Одесі для нашого сина. Хотілося б знайти місце, де б враховували особливості маленьких пацієнтів і змогли забезпечити комфорт та безболісне лікування. В ідеалі, також важливо, щоб клініка використовувала сучасні технології та мала висококваліфікованих спеціалістів. Чи можете ви порекомендувати таке місце, особливо якщо у вас був позитивний досвід співпраці?
Builder вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.04.2024, 02:22   #2
German333
Местный
 
Регистрация: 27.04.2017
Сообщений: 702
По умолчанию

Нам з дружиною теж довелося добре пошукати, поки ми не знайшли ідеальний варіант для нашої доньки. Важливо не лише комфорт і сучасні методи лікування, але й індивідуальний підхід та здатність заспокоїти малюка. Також, я вважаю, що необхідно звернути увагу на відгуки інших батьків і можливо навіть особисто відвідати клініку, щоб на власні очі побачити умови та поспілкуватися з лікарями.
German333 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.04.2024, 02:23   #3
German333
Местный
 
Регистрация: 27.04.2017
Сообщений: 702
По умолчанию

Так, я згоден, що важливо особисто відвідати клініки, щоб скласти власне враження. Ми плануємо зробити це наступного тижня. Також будемо враховувати відгуки інших батьків. Можливо, є ще якісь критерії або поради, на що звернути увагу під час вибору стоматології для дитини?
German333 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.04.2024, 02:24   #4
Tisha
Местный
 
Регистрация: 16.10.2016
Сообщений: 471
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от German333 Посмотреть сообщение
Так, я згоден, що важливо особисто відвідати клініки, щоб скласти власне враження. Ми плануємо зробити це наступного тижня. Також будемо враховувати відгуки інших батьків. Можливо, є ще якісь критерії або поради, на що звернути увагу під час вибору стоматології для дитини?
Я можу вам порадити подивитися стоматологію "Premium-Dent" в Одесі. Вони спеціалізуються на дитячій стоматології https://premium-dent.com.ua/services...ens-dentistry/ мають великий досвід роботи з маленькими пацієнтами. Не лише сучасні методики лікування тут використовуються, але й створено доброзичливу атмосферу, що дуже важливо для дітей. Лікарі здатні заспокоїти навіть найнервовіших малюків і зробити візит максимально комфортним.

Крім того, вартість послуг досить прозора, і ви можете ознайомитися з цінами прямо на їхньому сайті. Наша родина вже не перший рік користується послугами цієї клініки і завжди залишались задоволені результатами. Зверніть увагу на досвід лікарів, таких як Константінова Галина Петрівна, її професіоналізм на висоті. І не забудьте про перевагу таких послуг як лікування зубів уві сні, яке є менш стресовим для дитини. Варто зазначити, що вони мають кілька адрес, тому ви можете обрати найзручніше місцерозташування.

Tisha вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 16:15. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100