Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 02.06.2024, 17:07   #1
joklin
Новичок
 
Регистрация: 27.04.2023
Адрес: В уютном доме
Сообщений: 27
По умолчанию Хочу навчитися робити футбольні ставки правильно.

Я хочу навчитися робити футбольні ставки, щоб частіше перемогати в БК. Чи можете ви дати будь-які пораду з цього приводу? Що взагалі потрібно враховувати при ставках?
joklin вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.06.2024, 19:11   #2
azziotazh
Пользователь
 
Регистрация: 21.03.2023
Адрес: Где-то здесь...
Сообщений: 39
По умолчанию

Ви можете просто покластися на коефіцієнти, які встановлюють букмекери. Чим вони вищі, тим менше шансів виграти у команди. Якщо ви придумаєте свою стратегію, то майже завжди будете залишатися в плюсі.
azziotazh вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.06.2024, 19:37   #3
lisichkos
Новичок
 
Регистрация: 22.03.2023
Адрес: На нашей планете Земля
Сообщений: 29
По умолчанию

Букмекер встановлює коефіцієнти, які дозволяють йому залишатися з прибутком. Отже, ваша порада не дуже корисна. Я вважаю, що під час футбольних ставок варто врахувати, перш за все, підготовку та амбіції команд.
lisichkos вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.06.2024, 20:15   #4
jerrum
Пользователь
 
Регистрация: 26.04.2023
Адрес: Здесь
Сообщений: 34
По умолчанию

Почитайте про те, як зробити успішну ставку на футбол, у цій статті https://sport-booking.com.ua/stavki-na-futbol/ . Вам стане зрозуміло, що потрібно врахувати дуже багато різних факторів - трансфери, актуальні позиції в турнірній таблиці тощо. Крім того, найчастіше має велике значення, проводить команда матч вдома, або у гостях.
jerrum вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.06.2024, 17:16   #5
Sonya
Местный
 
Регистрация: 07.11.2019
Сообщений: 326
По умолчанию

Зараз дуже актуальний інформаційний ресурс про, де можна все дізнатись про Україна Бельгія ставки Ця стаття містить ретельний аналіз майбутнього матчу між Україною та Бельгією та пропонує цікаву інформацію для тих, хто цікавиться ставками на спорт. Замість того, щоб просто подавати шанси та прогнози, твір глибоко заглиблюється в тактичні нюанси, які можуть вплинути на результат гри. Що відрізняє цю статтю, так це ретельний аналіз сильних і слабких сторін обох команд, а також останні дії. Розбираючи матчі ключових гравців, тактичні схеми та історичні тенденції, стаття дає читачам повне розуміння динаміки гри.
Sonya вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.06.2024, 22:36   #6
Marta13
Местный
 
Регистрация: 19.08.2021
Сообщений: 136
По умолчанию

Мені також це цікаво. Хочу розпочати робити ставки.
Marta13 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 11:13. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100