Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Транспорт

Транспорт Городской транспорт города, дороги, проблемы перевозок. Пожелания и обсуждения.

Ответ
 
Опции темы
Старый 22.02.2024, 22:59   #1
Viktor099
Местный
 
Регистрация: 06.11.2020
Сообщений: 428
По умолчанию Косметика

Я випробував кілька продуктів від BRAVURA London https://eos.kiev.ua/ua/brand/bravura/, зокрема їхні кислотні домашні пілінги, і результат мене вразив. Після кількох застосувань моя шкіра стала помітно більш гладенькою, здоровішою та сяючою. Ефективність цих продуктів порівнянна з процедурами, які можна отримати в салоні краси, проте вони більш доступні у ціні та зручні для використання вдома. Я також вражений тим, як BRAVURA дотримується законодавчих норм і проводить скрупульозну перевірку кожного продукту перед його випуском на ринок.
Viktor099 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.03.2024, 20:12   #2
olga1245
Новичок
 
Регистрация: 05.03.2024
Сообщений: 16
По умолчанию

Мені соромно, але я майже до останнього місяця не знала як наносити бронзатор, але зараз не уявляю як робила макіяж без нього. Дівчата, а ви користуєтесь бронзатором.
olga1245 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.03.2024, 11:30   #3
Kamika
Новичок
 
Регистрация: 13.02.2024
Сообщений: 14
По умолчанию

Дуже класна продукція! пробувала!
Kamika вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.04.2024, 19:34   #4
kotgool
Новичок
 
Регистрация: 02.03.2023
Сообщений: 19
По умолчанию

А мені подобається купувати косметику тут https://lullaby.ua/categories/dekorativna-kosmetika . В цьому магазині є різні бренди, різні продукти, тому можна обрати саме те, що підійде для Вас!
kotgool вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.04.2024, 22:42   #5
Beauty_woman
Новичок
 
Регистрация: 19.04.2024
Сообщений: 12
По умолчанию

Обожнюю якісну корейську косметику !
Beauty_woman вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.04.2024, 17:45   #6
mziiya
Пользователь
 
Регистрация: 26.07.2021
Сообщений: 43
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от kotgool Посмотреть сообщение
А мені подобається купувати косметику тут https://lullaby.ua/categories/dekorativna-kosmetika . В цьому магазині є різні бренди, різні продукти, тому можна обрати саме те, що підійде для Вас!
теж тут часто замовляю косметику, шикарний вибір за прийнятними цінами)
mziiya вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.05.2024, 19:49   #7
olga1245
Новичок
 
Регистрация: 05.03.2024
Сообщений: 16
По умолчанию

Жінки з круглою формою обличчя часто переживають через пухкі щоки, тому намагаються приховати їх. Зробити це можна за допомогою правильно підібраної стрижки. Саме так вважають експерти у галузі перукарського мистецтва. Один з них назвав варіанти, які ідеально підійдуть володаркам такої форми обличчя, візуально роблячи її стрункішою.
olga1245 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.05.2024, 17:43   #8
kravecaleksandr
Пользователь
 
Регистрация: 20.10.2021
Сообщений: 51
По умолчанию

Якщо шукаєте якісну косметику, рекомендую звернути увагу на Truffle Shop. Там представлено багато відмінних продуктів, як, наприклад, NOOK MAGIC ARGANOIL Secret – зволожуючий шампунь https://www.truffle.od.ua/product/no...hampun-1000ml/. Він збагачений сертифікованою аргановою олією та кератином, має живильні, реструктуруючі та оживлюючі властивості. Цей шампунь м’яко очищає волосся, надаючи йому блиск, зволоження та шовковистість. Він особливо рекомендований для неживого, сухого волосся, глибоко живить без обтяження та залишає волосся м’яким і легким. Truffle Shop пропонує найкращу косметику для догляду за волоссям.
kravecaleksandr вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 2 (пользователей: 0 , гостей: 2)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 02:03. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100