Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 27.02.2024, 02:35   #1
German333
Местный
 
Регистрация: 27.04.2017
Сообщений: 701
По умолчанию Партійні закупівлі: найкращі варіанти акумуляторів для гібридних інверторів

Потрібен надійний постачальник акумуляторних збірок для гібридних інверторів. Маю намір замовити велику партію, тому цікавлять оптові ціни та умови доставки. Хто може порадити надійного продавця з гарним вибором та конкурентоспроможними цінами? І чи є у когось досвід замовлення акумуляторів великою партією? Буду вдячний за будь-яку інформацію!
German333 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.02.2024, 06:24   #2
Lozhechnik
Местный
 
Регистрация: 19.12.2017
Адрес: Кировоград
Сообщений: 299
По умолчанию

Мій досвід з покупкою акумуляторів для гібридних інверторів вказує на інтернет-магазин akkb.com.ua. Вони мають великий вибір різних типів акумуляторів, вклчаючи літієві акумулятори, які є надзвичайно популярними зараз. Що до цін, то вони досить конкурентоспроможні, особливо якщо ви замовляєте велику партію.Моє останнє замовлення було для системи резервного живлення у моєму будинку. Я вже більше року користуюся їхніми акумуляторами і можу сказати, що якість та надійність на високому рівні. Вони впоралися з усіма завданнями, які я їм поставив, і ще й тримаються довгий час без втрати продуктивності. Замовлення та доставка пройшли гладко, ніяких проблем не виникло. Так що, якщо вам потрібні акумуляторні збірки, рекомендую звертатися саме сюди!
Lozhechnik вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 10:28. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100