Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Увлечения, спорт, культурная жизнь, дом и семья > Дом и семья, здоровье

Дом и семья, здоровье Семья, дети, мой дом, здоровье...

Ответ
 
Опции темы
Старый 23.11.2023, 12:14   #1
OlegMes09
Новичок
 
Регистрация: 23.11.2023
Сообщений: 1
По умолчанию Проет дома для семьи

Всем привет. Хочу в скором времени построить дом для семьи. Где можно посмотреть красивые проекты?
OlegMes09 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.11.2023, 12:23   #2
KolyaTurbo90
Новичок
 
Регистрация: 18.09.2023
Сообщений: 11
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от OlegMes09 Посмотреть сообщение
Всем привет. Хочу в скором времени построить дом для семьи. Где можно посмотреть красивые проекты?
Добрый день. Сам задавался таким вопросом. Нашел каталог проектов у компании https://www.ak-projects.com.ua/ru/projects-ru/ Архитектурная кухня. У них много проектов домов, от малых до больших. Работать с ними было одно удовольствие.
KolyaTurbo90 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.02.2024, 13:55   #3
Павел56
Новичок
 
Регистрация: 01.09.2023
Сообщений: 29
По умолчанию

У будинку нещодавно почалися проблеми із водопостачанням, і виною всьому – відсутність кришки на колодязі. Де можна швидко і недорого придбати підходящу кришку, щоб уникнути серйозних проблем із водою?
Павел56 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.02.2024, 13:57   #4
albelen36
Местный
 
Регистрация: 24.08.2017
Сообщений: 600
По умолчанию

Живучи на заміській ділянці, я зрозумів необхідність забезпечити безпеку та зручність нашого будинку. Вирішивши прикрасити двір гарним фонтаном, мені знадобилася надійна бетонна кришка на колодязь https://beton.kovalska.com/products/...ya-kolodyaziv/ яку я замовив на цьому сайті. Її міцність і довговічність стали ключовими факторами з огляду на інтенсивне використання даної конструкції. Завдяки якісному матеріалу та простоті установки, я можу бути впевненим у тому, що кришка прослужить довгі роки, не втрачаючи своєї функціональності. Крім того, бетон має чудові теплоізоляційні властивості, що дозволяє уникнути замерзання води в колодязі в зимовий період.
albelen36 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.02.2024, 20:39   #5
Hamon
Местный
 
Регистрация: 10.12.2017
Сообщений: 234
По умолчанию

Як на мене, зараз треба добре думати, з чого будувати будинок.Щоб він був максимально теплим.
Hamon вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.02.2024, 08:48   #6
Retorn
Местный
 
Регистрация: 26.07.2019
Сообщений: 200
По умолчанию

Український завод виробник енергоефективних будинків будинки із СІП панелей пропонує. В «СIП АТЛАС» хочу замовити таке будівництво. Тут вже є готові проєкти, з яких можна обирати. Або допоможуть створити для вас індивідуальний проєкт. Компанія будує приватні будинки, модульні, виготовляє будинки на колесах, а також реалізує СІП панелі для власних потреб клієнтів.
Retorn вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 17:52. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100