Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 18.05.2023, 13:24   #1
ardzo
Местный
 
Регистрация: 09.03.2020
Адрес: GB
Сообщений: 543
По умолчанию Яку музику слухаєте під час роботи?

Привіт усім! Я шукаю рекомендації щодо музики, яку можна слухати під час роботи. Я працюю в офісі, і іноді важко зосередитися на завданнях. Чи можете ви порадити якісь мелодії або стилі, які допомагають вам бути продуктивними? І чи є наукові дослідження, які підтверджують вплив музики на продуктивність?
ardzo вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.05.2023, 13:56   #2
Teer
Местный
 
Регистрация: 28.03.2020
Сообщений: 520
По умолчанию

Як любитель музики, я можу поділитися своїм досвідом та рекомендаціями щодо музики для роботи. За моєю власною думкою, інструментальна музика часто є ідеальним варіантом для зосередження та підвищення продуктивності. Мелодії без слів можуть допомогти уникнути розірвання уваги із-за тексту пісень. Класична музика, така як твори Моцарта або Баха, вважається однією з найкращих для покращення когнітивних функцій та пам'яті. Також, електронна або амбієнтна музика може створювати спокійну та заспокійливу атмосферу, що сприяє зосередженню. Щодо наукових досліджень, дослідження показали, що музика може впливати на нашу настрій, енергію та продуктивність. Наприклад, деякі дослідження вказують на те, що музика з помірним темпом та ритмом може підвищити продуктивність при виконанні завдань, тоді як інші дослідження зазначають, що кожній людині підходить різний тип музики. Я також знайшов цікаву статтю, де наведено поради щодо вибору музики для підвищення продуктивності. Вона містить інформацію про різні стилі музики та їх вплив на мозок. Ось посилання на статтю: https://www.6262.com.ua/list/420577. Сподіваюся, вона буде корисною для вас!
Teer вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.05.2023, 14:52   #3
newworld2205
Новичок
 
Регистрация: 18.05.2023
Сообщений: 11
По умолчанию

Я латинські підбірки з ютуба ганяю. Досить енергійні але не давлять на голову. best latin music шось на кшталт такого
newworld2205 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.05.2023, 19:57   #4
ira19840
Местный
 
Регистрация: 27.03.2019
Сообщений: 450
По умолчанию

Я люблю совершенно разную музыку.
ira19840 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 23:51. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100