Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Обсуждение товаров и услуг

Обсуждение товаров и услуг Обсуждение товаров и услуг, торговых марок, продукции, качества сервиса, в т.ч. коммунального, прав потребителя и т.п.

Ответ
 
Опции темы
Старый 10.06.2026, 11:53   #1
Kurazch
Местный
 
Регистрация: 20.04.2018
Сообщений: 388
По умолчанию IP-телефония - что это такое

Привіт всім. Підкажіть по IP-телефонії, як це виглядає в реальній роботі офісу.

Цікавить, чи можна підключити її без складного обладнання - просто через інтернет і гарнітури, чи все ж потрібні якісь сервери або спеціальні налаштування.

І ще момент: наскільки стабільно це працює під час відключень світла або проблем з інтернетом? Хто користується - чи не “падає” зв’язок у важливі моменти?
Kurazch вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.06.2026, 14:22   #2
Kataklizm
Местный
 
Регистрация: 01.02.2016
Сообщений: 625
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Kurazch Посмотреть сообщение
Привіт всім. Підкажіть по IP-телефонії, як це виглядає в реальній роботі офісу.

Цікавить, чи можна підключити її без складного обладнання - просто через інтернет і гарнітури, чи все ж потрібні якісь сервери або спеціальні налаштування.

І ще момент: наскільки стабільно це працює під час відключень світла або проблем з інтернетом? Хто користується - чи не “падає” зв’язок у важливі моменти?

Зв'язок через інтернет зараз налаштовується дуже просто, і купувати дорогі залізо або сервери в офіс взагалі не потрібно. Менеджерам достатньо мати комп'ютери, звичайні навушники з мікрофоном та встановлену програму-софтфон. Усю технічну частину зазвичай беруть на себе підрядники, наприклад, ІТ-компанія Sok-IT Solutions https://sok-it.com.ua/ які віддалено налаштовують хмарну АТС під ваші завдання. Щодо відключень світла, то сама система не пропаде, адже вона працює на серверах у дата-центрі, а не у вашому приміщенні. Головне - забезпечити в офісі резервний інтернет через оптоволокно та підживити роутери від звичайного повербанка чи екофлоу. Тоді навіть без електрики дзвінки будуть спокійно проходити, а працівники зможуть приймати їх навіть з мобільних телефонів.
Kataklizm вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 3 (пользователей: 0 , гостей: 3)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 22:14. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100