У теперішньому світі ефективне управління автопарком і матеріалами набуває все більшого значення для бізнесу. Зростаючі потреби до точності обліку, раціоналізації видатків та збільшення охорони стимулюють фірми впроваджувати новітні технології, наприклад, CAN-шина, дозатори для АЗС, GPS-відстеження перевезень та комплекси автоматизації обліку пального. Ці пристрої дозволяють не лише покращити ефективність, але й забезпечити високий ступінь нагляду над робочими діями, що є головним елементом процвітання в ситуації сильної конкуренції.
1. DFM 250D. CAN-шина – це норма мережевої шини, що застосовується для з'єднання мікропроцесорів та обладнання у перевізних засобах без застосування хост-комп'ютера. Вона надає можливість різнобічним цифровим блокам транспортного засобу здійснювати обмін інформацією, створюючи узгоджену діяльність різних систем (як-то, двигуна, передачі, системи безпеки).
2. колонка для азс. Пістолет для АЗС – це цільове обладнання, розроблене для заправки автомобільних засобів пальним. Вона збирається з насоса, який рахує міру пального, що постачається, помпи для подачі палива з ємності, та панелі, на якому показується дані про міру заправленого пального і її вартість.
3. GPS моніторинг транспорту. GPS-супутниковий контроль транспорту – це методика відстеження місцезнаходження перевізних автомобілів у реальному часі з застосуванням системи глобального позиціонування (GPS). Вона забезпечує отримувати вірні інформацію про місцезнаходження автомобілів, шляхи їх руху, темп руху та зупинки.
4. Автоматизована система обліку палива
https://sib-agro.com.ua/avtomatizova...obliku-paliva/ . Автоматизований контроль реєстрації паливних ресурсів – це процедура впровадження сучасних технологій для автоматичного моніторингу видатків пального на підприємствах або в транспортних організаціях. Комплекс автоматизації дозволяє в режимі реального часу моніторити витрати паливних ресурсів, реєстрацію його резервів, а також оцінювати результативність використання ресурсів. Це сприяє знижувати витрати, перешкоджати крадіжці пального та упорядковувати функціонування транспортних засобів.
Втілення новітніх розробок, таких як, CAN-шина, дозатори для АЗС, GPS-моніторинг транспорту та автоматизація обліку палива, створює свіжі умови для збільшення продуктивності менеджменту автомобільними засобами та матеріалами.