![]() |
|
|||||||
| Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент... |
![]() |
|
|
Опции темы |
|
|
#1 |
|
Местный
Регистрация: 20.10.2016
Адрес: Кировоград
Сообщений: 945
|
Підкажіть, будь ласка, хто вже користувався електронними сигаретами для pod-систем. Наскільки це зручний формат для щоденного використання? Цікавить, як вони поводяться по смаку, чи бувають протікання, як швидко зношуються картриджі і наскільки це практично в довгостроковій перспективі. Хочу зрозуміти, чи варто переходити на такий варіант, чи краще розглядати щось інше.
__________________
Американські дослідники з'ясували, що жінці для комфортної життєдіяльності потрібно мати близько 30 пар взуття! |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Местный
Регистрация: 30.11.2022
Сообщений: 161
|
У цілому електронні сигарети для pod-систем вважаються доволі зручним рішенням для щоденного використання. Вони прості в експлуатації, не потребують складних налаштувань і зазвичай забезпечують стабільну передачу смаку при правильному підборі рідини. При коректному використанні пристрої працюють передбачувано та підходять як для новачків, так і для більш досвідчених користувачів.
|
|
|
|
|
|
#3 | |
|
Местный
Регистрация: 26.03.2017
Сообщений: 601
|
Цитата:
|
|
|
|
|
![]() |
| Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1) | |
| Опции темы | |
|
|