![]() |
|
Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент... |
![]() |
|
Опции темы
![]() |
![]() |
#1 |
Местный
Регистрация: 09.01.2019
Сообщений: 2,410
|
![]()
Чула про те, що стару ванну можна відреставрувати акриловим вкладишем, який спеціально під стареньку ванну виливається з акрилу. Чи має сенс це робити? Чи краще нанести шар нової емалі? Ще порадьте, будь ласка, у якій столичній фірмі ви встановлювали свою акрилову вставку?
|
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Местный
Регистрация: 09.02.2019
Адрес: Кировоград
Сообщений: 1,980
|
![]()
Рекомендую все ж таки обрати послугу технологія «ванна у ванні» Моя сім'я користується акриловою вставкою вже більше як рік і ми задоволені нею. Ванна легко миється звичайними мильними розчинами, навіть зеленка без проблем змивається, перевірено особисто. Що цікаво, можна замовити навіть зовсім інший колір ванної. На вибір у них є чотири кольори. До того ж така ванна стає теплішою за рахунок додаткового акрилового шару. Виходить як термос, який довше тримає тепло. Зателефонуйте менеджерам компанії “Ванна сервіс” і вони дуже оперативно та професійно вам допоможуть відновити стареньку ванну.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Местный
Регистрация: 23.10.2019
Сообщений: 519
|
![]()
Если вас интересует хороший и качественный тёплый пол тогда вам на этот сайт https://in-heat.kiev.ua/otoplenie/fi...-tualet/apply/ . На сайте вы сможете найти все нужные материалы для укладки тёплого пола. Я вот уже себе почти все сделал. Рекомендую посетить.
|
![]() |
![]() |
![]() |
Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1) | |
|
|