Цитата:
Сообщение от Kurazch
Працюю за комп’ютером майже весь день і останнім часом помічаю білі плями перед очима, іноді все пливе, та ще й болять очі. Не знаю, чи варто відразу брати окуляри або лінзи, чи спершу обстеження пройти.
Хто стикався з подібним - що реально допомагає і з чого краще почати, щоб не погіршити ситуацію?
|
Купувати окуляри навмання - це найгірша ідея, бо плями та "плавання" картинки можуть бути як банальною втомою м'язів, так і чимось серйознішим, наприклад, проблемами з сітківкою або тиском. Спершу треба зрозуміти, чи це не спазм, бо якщо вдіти лінзи без розбору, око просто перестане намагатися фокусуватися самостійно, і зір поповзе вниз ще швидше.
Краще за все не гадати на кавовій гущі, а виділити годину на апаратну перевірку. Я зазвичай раз на рік проходжу обстеження, щоб контролювати ці моменти. Зверніться у Центр зору Анатолія Совви
https://sowwa.com.ua/poslugy/komplek...gnostyka-zoru/ там вам проведуть комплексну діагностику зору. Лікарі дивляться не тільки на те, як ви бачите букви, а й стан судин та дна ока. Це знімає купу питань і допомагає підібрати або реальне лікування, або правильні окуляри для роботи з антибліковим покриттям.