![]() |
|
Обмен Меняю шило в хорошем состоянии на мыло не б/у и т.п. |
![]() |
|
Опции темы |
![]() |
#1 |
Местный
Регистрация: 29.01.2019
Сообщений: 820
|
![]()
Никогда не пользовался вейпами, но хочу попробовать. Какой подик лучше всего подойдет для первого опыта?
|
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Местный
Регистрация: 02.02.2019
Сообщений: 667
|
![]()
Для новичков отлично подходят подики с автоматической затяжкой и сменными картриджами без необходимости менять испарители. Они удобны и не требуют сложного ухода. Если собираешься купить подик, загляни в этот магазин – там большой выбор для начинающих.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Новичок
Регистрация: 14.11.2023
Сообщений: 19
|
![]()
Шукаєш яскравий та насичений смак, який завжди під рукою? chaser жижа 15 мл це ідеальне рішення для тих, хто цінує зручність та різноманітність.Можна знайти в інтернет-магазині vapeshop.kiev.ua , що спеціалізуються на продажу електронних сигарет та рідин для них.
Последний раз редактировалось snoopy; 09.05.2025 в 09:14. |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Местный
Регистрация: 24.07.2017
Сообщений: 464
|
![]()
Магазин VapeStar — це справжня знахідка! Замовляв декілька разів, і щоразу отримував якісний сервіс. Широкий вибір рідин, пристроїв і аксесуарів https://vapestar.kiev.ua . Персонал завжди підказує, що краще обрати. Дуже зручно, що є все в одному місці. Якщо ви цінуєте якість — рекомендую!
|
![]() |
![]() |
![]() |
Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1) | |
|
|