![]() |
|
Образование и трудоустройство ВУЗы и школы, курсы, семинары, тренинги, лекции... Трудоустройство. |
![]() |
|
Опции темы |
![]() |
#1 |
Местный
Регистрация: 06.05.2019
Сообщений: 673
|
![]()
Привіт! Хто може підказати хороші додаткові заняття з географії для учня 9 класу? Потрібна допомога з підготовкою до контрольних і розумінням тем, які пройшли повз.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Местный
Регистрация: 05.02.2020
Сообщений: 585
|
![]()
Так, теж помітила, що програма стала складнішою, а часу в школі не вистачає, щоб усе засвоїти. Добре допоміг репетитор з географії https://teachme.expert/repetytory/geography — на платформі TeachMe можна підібрати викладача, який пояснює зрозуміло й цікаво. Уроки проходять індивідуально, з доступом до всіх матеріалів і можливістю обрати зручний розклад. Результати не змусили довго чекати — дитина краще орієнтується в темах і впевненіше почувається на уроках.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Местный
Регистрация: 17.05.2018
Сообщений: 708
|
![]()
Привіт! 😊
Можу порадити кілька варіантів: – YouTube-канали з поясненнями тем (наприклад, «На Урок» або «Світи Знання» — там доступно пояснюють матеріал саме для 9 класу). – Платформи на кшталт Prometheus або EdEra — іноді там бувають безкоштовні курси й відеоуроки. – Репетитор онлайн — можна знайти хорошого викладача навіть на годину-дві на тиждень через сайти типу Buki чи Preply. – Якщо є друзі, які добре розуміють предмет — можна зробити спільні міні-заняття, іноді однолітки краще пояснюють 😉 – І обов'язково варто спробувати тести ЗНО минулих років — вони добре структурують знання. Якщо треба, можу допомогти пошукати щось конкретне 💛 |
![]() |
![]() |
![]() |
Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1) | |
|
|