Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Объявления. Частные и некоммерческие > Знакомства и взаимоотношения

Знакомства и взаимоотношения Объявления типа "Желаю познакомиться...", "Ищу друзей" и т. п. Обсуждение взаимоотношений.

Ответ
 
Опции темы
Старый 12.08.2021, 16:34   #1
ardzo
Местный
 
Регистрация: 09.03.2020
Адрес: GB
Сообщений: 527
По умолчанию Що подарувати?

Дівчата, скоро у нас з хлопцем рік відносин, хочу зробити якийсь простий і романтичний подарунок. Що можете порадити, а то ідей зовсім немає.
ardzo вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.08.2021, 17:10   #2
Teer
Местный
 
Регистрация: 28.03.2020
Сообщений: 489
По умолчанию

У нас як раз недавно теж була річниця весілля і мені захотілося купити щось символічне для нас двох. У підсумку, замовив фотокнигу в фірмі Art-Gifts Зробили дуже красиво її! Навіть не думала, що наскільки круто вийде. Чоловік теж оцінив, поставив книгу у себе в робочому кабінеті. Ось тут можете вибрати подарунок для коханого https://art-gifts.com.ua/idei-origin...nkiv-kohanomu/ Багато прикольних вариантiв!
Teer вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.05.2023, 23:46   #3
albelen36
Местный
 
Регистрация: 24.08.2017
Сообщений: 585
По умолчанию

Який подарунок зробити на весілля, щоб він був памʼятний?
albelen36 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.05.2023, 23:46   #4
oldfasi
Местный
 
Регистрация: 17.10.2020
Сообщений: 185
По умолчанию

Якщо ви шукаєте ідеальний подарунок для молодої пари на їх весілля, зверніть увагу на срібні ікони https://silvero.com.ua/podarok-na-vesillya від Silvero. Ці ручні вироби з найвищої якості срібла - чудовий вибір для подарунка, який буде надзвичайно цінуватися і збережеться на довгі роки.Срібні ікони від Silvero не тільки красиві, але й мають глибокий символічний зміст, який додасть особливого значення вашому подарунку. Вони також можуть стати чудовим додатком до домашнього інтер'єру молодої пари.
oldfasi вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.07.2023, 10:13   #5
микель
Новичок
 
Регистрация: 31.07.2022
Сообщений: 25
По умолчанию

Теж цікавить що подарувати
микель вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.07.2023, 10:25   #6
fenix33
Пользователь
 
Регистрация: 31.01.2021
Сообщений: 35
По умолчанию

Коли мені треба було підібрати подарунок для близької людини я хотів знайти щось не банальне і цікаве, що дасть реальну користь. Вирішив, що сертифікат на масаж в Житомирі буде дуже до нагоди. На сайті Фабрики Емоцій "ТВОЄ" +38 (098) 575 5156 я зробив замовлення і мені передали сертифікат в дуже короткий термін. Масаж виявився дуже якісним і професійним. Дуже рекомендую.
fenix33 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.08.2023, 14:37   #7
kirills
Пользователь
 
Регистрация: 03.10.2021
Сообщений: 98
По умолчанию

А мені сподобалась ідея дарувати книги мовою оригіналу. Дарував сестрі книгу іспанською, бо вона іспанську зараз вивчає, а своїй дівчині купував книгу англійською в книгарні Yabooks. Художня література англійською мовою в цій книгарні представлена дуже багатим асортиментом, а якщо якоїсь книги Ви не знайшли в переліку, то можна зв'язатись з менеджером і для Вас її знайдуть.
kirills вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 06:20. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100