Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 19.04.2024, 15:42   #1
Lozhechnik
Местный
 
Регистрация: 19.12.2017
Адрес: Кировоград
Сообщений: 298
По умолчанию Які чинники важливі під час вибору проксі-серверів?

Привіт усім! Шукаю хороший проксі для роботи в мережі. Може, хтось порадить, де краще купити? І яка в цьому питанні різниця між проксі зі статичною та динамічною IP-адресою?
Lozhechnik вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.04.2024, 18:56   #2
German333
Местный
 
Регистрация: 27.04.2017
Сообщений: 681
По умолчанию

Я сам вже багато років працюю з різними проксі, і маю чудовий досвід з використанням компанії ProxyElite https://proxyelite.info/uk/ Здається, навіть не раз чув про них тут на форумі. Щодо вашого запитання про різницю між статичними та динамічними IP-адресами, ось що я можу сказати: статичні IP надають стабільність і дозволяють вам використовувати той самий IP-адрес протягом тривалого часу, що може бути корисним для деяких задач. Динамічні IP, навпаки, змінюються при кожному з'єднанні, що може бути корисним для захисту від відстеження або для обхідних маневрів. Однак обирайте враховуючи конкретні потреби вашого проекту. Щодо компанії ProxyElite, купуйте елітні проксі - вони дійсно надійні та відмінно працюють. У них великий вибір IP-адрес, висока якість, комфортні ціни і гарантована безпека. За весь час користування ними, я не разу не розчарувався.
German333 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 01:51. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100