Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Образование и трудоустройство

Образование и трудоустройство ВУЗы и школы, курсы, семинары, тренинги, лекции... Трудоустройство.

Ответ
 
Опции темы
Старый 13.08.2023, 23:42   #1
хх8хх
Местный
 
Регистрация: 06.05.2019
Сообщений: 299
По умолчанию Дистанційна робота із знанням англійської мови

Вітаю! Я не можу виїзджати за кордон, проте я зацікавлений у пошуку гідної дистанційної роботи, особливо якщо потрібне знання англійської мови. Може, хтось поділиться досвідом, де можна знайти такі вакансії та які вимоги до рівня англійської? Дякую!
хх8хх на форуме   Ответить с цитированием
Старый 13.08.2023, 23:52   #2
Lalina
Местный
 
Регистрация: 05.02.2020
Сообщений: 216
По умолчанию

Дистанційна робота з англійською мовою відкриває великі можливості. Одним із варіантів, який може вас зацікавити, є компанія Supplax. Вони спеціалізуються на ремонтних роботах у США, але також можуть пропонувати вакансії для тих, хто має гарний рівень англійської мови. Знаючи англійську мову, ви можете ефективно спілкуватися з колегами та клієнтами з інших країн. Я бачив Supplax відгуки , де працівники часто згадують гнучкий графік та можливість працювати здалеку. Це може бути прекрасний варіант для тих, хто шукає комбінацію дистанційної роботи та можливості розвивати свої знання англійської мови.
Lalina вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 22:00. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100