Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 06.06.2023, 00:32   #1
gonshchik_petr
Местный
 
Регистрация: 19.04.2017
Сообщений: 308
По умолчанию Вибір дитячих товарів

Привіт всім! У мене виникла дилема. Зовсім скоро їду в гості до моїх друзів, в яких маленька дитинка, і я хотів би подарувати їй щось особливе. Дитині буде 5 місяців. Можете порекомендувати, що краще придбати для такого віку? Які дитячі товари чи іграшки є відповідними і корисними на цей вік?
gonshchik_petr вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.06.2023, 00:35   #2
Evo
Местный
 
Регистрация: 16.07.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 164
По умолчанию

Привіт! З моїм досвідом, можу порекомендувати подарувати м'яку іграшку або прикрасу для коляски. У цьому віці діти зацікавлені узнавати світ навколо себе, тому щось яскраве і звучне може бути гарним варіантом. Також зверніть увагу на розвивальні іграшки, які сприятимуть розвитку моторики та почуття координації.
Evo вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.06.2023, 00:39   #3
Lozhechnik
Местный
 
Регистрация: 19.12.2017
Адрес: Кировоград
Сообщений: 292
По умолчанию

Привіт! Я теж маю маленьку дитину, і можу порекомендувати вам подарувати книжку для найменших. Книжки з яскравими картинками та різними текстурами допоможуть розвивати сенсорні навички і стимулювати інтерес до читання.
Lozhechnik вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.06.2023, 00:45   #4
Builder
Местный
 
Регистрация: 30.08.2016
Адрес: Киев
Сообщений: 624
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от gonshchik_petr Посмотреть сообщение
Привіт всім! У мене виникла дилема. Зовсім скоро їду в гості до моїх друзів, в яких маленька дитинка, і я хотів би подарувати їй щось особливе. Дитині буде 5 місяців. Можете порекомендувати, що краще придбати для такого віку? Які дитячі товари чи іграшки є відповідними і корисними на цей вік?
Вітаю! Варіантів насправді багато може бути. Багато ще залежить від обсягу бюджету. Я хочу запропонувати вам відвідати магазин "Ма". Вони мають великий вибір дитячих товарів, які можуть бути прекрасним подарунком для дитини у віці 5 місяців. Зокрема, ви можете розглянути шезлонги або крісла-качалки https://ma.com.ua/ua/detskaya-komnat...alki-shezlongi для малечі.
Вони забезпечують комфорт і безпеку для дитини, дозволяючи їй насолоджуватися грайливими рухами або відпочинком. Такі предмети меблів можуть бути не тільки зручними для дитини, але й знадобляться батькам, які шукають моменти відпочинку чи вільних рук. Магазин "Ма" має різні моделі і дизайни, забезпечуючи вибір для кожних смаків і потреб. Ви можете також зазирнути на їхній веб-сайт, щоб ознайомитися з їхнім асортиментом та зробити замовлення зручним способом.
Builder вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.06.2023, 13:52   #5
Natali4ka
Новичок
 
Регистрация: 16.03.2023
Сообщений: 15
По умолчанию

Іграшки для купання вже будуть актуальними
Natali4ka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.02.2024, 13:04   #6
chernyavyy
Местный
 
Регистрация: 14.04.2017
Сообщений: 368
По умолчанию

А ще що можна для дитини знайти та де?
chernyavyy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.02.2024, 13:12   #7
Tappy
Пользователь
 
Регистрация: 21.08.2023
Сообщений: 71
По умолчанию

Ми недавно замовили дитині іграшки на сайті Трендтой www.trendtoy.com.ua/igrashki/igrashkova-zbroja Тут є класна іграшкова зброя. Для самих маленьких непоганим варіантом буде придбання на цьому сайті бульбашкового пістолету - мильні бульки для дітей дуже класна забавка. Навіть старші діти теж таким граються.
Tappy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.02.2024, 19:39   #8
Hamon
Местный
 
Регистрация: 10.12.2017
Сообщений: 210
По умолчанию

А у нас двоє дітей, та відповідно більші потреби та витрати.
Hamon вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.02.2024, 23:19   #9
Retorn
Местный
 
Регистрация: 26.07.2019
Сообщений: 170
По умолчанию

На дітей взагалі багато грошей треба витрачати, тому завжди шукаю шляхи економії. І знайшов один із. Це оптовий інтернет склад «Гермес» , де можна замовляти багато дитячих товарів для цікавого дозвілля по приємних цінах. Тут можна купити брендові іграшки, канцтовари, все для мам та малюків та багато іншого. Обирайте все необхідне. Тут постійні розпродажі, акції та швидке доставлення по Україні.
Retorn вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 12:34. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100