Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Транспорт

Транспорт Городской транспорт города, дороги, проблемы перевозок. Пожелания и обсуждения.

Ответ
 
Опции темы
Старый 27.04.2021, 14:11   #1
alena0112
Местный
 
Регистрация: 16.02.2019
Сообщений: 203
По умолчанию Торгово-сервісний центр Автоальянс у Львові

Добрий день. А де ви обслуговуєте ваші автомобілі? Я живу у Львові, машину купила собі недавно. Давно мріяла про Renault Logan. Обслуговувати я її вирішила регулярно в хороших автосервісах. У Львові є торгово-сервісний центр «Автоальянс» ТзОВ Ю.Р.К. https://urk.ua/ , який є офіційнім дилером Renault у Львівській області та одним з лідерів по продажу та обслуговуванню автомобілів, продажу запасних частин, шин, акумуляторів та других автотоварів. Там проводять шиномонтаж коліс, діагностику та заміну акумуляторів. Автозапчастини у них є під будь-яку модель автомобіля, все необхідне можна знайти на їхньому сайті або дізнатися за телефоном. Послуги з автосервісу у них великі. Я проходила у них комплексне ТО автомобіля після закінчення гарантії, залишилася повністю задоволена сервісом. Буду завжди обслуговувати свій автомобіль у них.
alena0112 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 03.05.2021, 18:38   #2
Ludmiłarow
Новичок
 
Регистрация: 24.12.2018
Сообщений: 14
По умолчанию

частин, шин, акумуляторів та других автотоварів. Там проводять шиномонтаж коліс, діагностику та заміну акумуляторів.
Ludmiłarow вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 23:22. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100