Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 12.01.2024, 21:01   #1
Masha234
Местный
 
Регистрация: 14.06.2018
Сообщений: 227
По умолчанию Женское бесплодие

Всем привет. Девочки а подскажите бесплодие у жпнщин лечится вообще или это все приговор? Просто мне врачи поставили этот страшный диагноз. И что делать не знаю.
Masha234 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.01.2024, 19:01   #2
Alenka
Местный
 
Регистрация: 12.06.2018
Сообщений: 631
По умолчанию

да смотря на какой стадии оно находится я так понимаю что не все лечится. так что проходите обследование а уже потом делайте вывод.
Alenka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.01.2024, 19:22   #3
Lapusik
Местный
 
Регистрация: 12.06.2018
Сообщений: 263
По умолчанию

Здоров. Так ви не турбуйтеся так що у вас безпліддя. Адже зараз технології не стоять на місці і все благополучно лікується головне знайти для цього хорошу клініку і звичайно лікарів. І я знаю від своєї подруги яка сама лікувалася, що досить добре лікують безпліддя у жінок в клініці matericlinic. Там для цього є все обладнання і досить уважні доктора. І з ними реально все.
Lapusik вне форума   Ответить с цитированием
Старый 28.01.2024, 20:55   #4
sysanna
Местный
 
Регистрация: 20.02.2017
Сообщений: 199
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Masha234 Посмотреть сообщение
Всем привет. Девочки а подскажите бесплодие у жпнщин лечится вообще или это все приговор? Просто мне врачи поставили этот страшный диагноз. И что делать не знаю.
Лікування безпліддя після аборту проводиться в клініці "Артеміда" - https://artemida.center/bezpliddya/b...pislya-abortu/ у більшості випадків після переривання вагітності, безпліддя можна вилікувати. Лікування краще починати не раніше, ніж через півроку після аборту, щоб організм повністю відновився. Далі жінка проходить повний курс діагностики, під час якого гінеколог визначає точну причину безпліддя.
У разі гормонального безпліддя, лікар прописує медикаментозне лікування, вітаміни і замісні гормони. Таким чином він може викликати повноцінну овуляцію і пройде природне запліднення.
Якщо у жінки розвивається післяабортний ендометріоз, ерозії або інші хронічні захворювання, то спочатку потрібно їх перевести в стадію ремісії, і тільки після цього проводити лікування безпліддя.
Лікар контролює процес відновлення і проводить профілактику ускладнень, а у випадку розвитку проблем швидко реагує і проводить повноцінне лікування. Такий комплексний підхід дозволяє зменшити ризик ускладнень безпліддя. І після комплексного лікування кожна жінка зможе відчути радість материнства.
sysanna вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.02.2024, 17:53   #5
Аля Пестрикова
Местный
 
Регистрация: 25.11.2017
Сообщений: 197
По умолчанию

НЕ переживайте. Зараз все лікується.
Аля Пестрикова вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.02.2024, 21:59   #6
Hamon
Местный
 
Регистрация: 10.12.2017
Сообщений: 223
По умолчанию

Я знаю, що можна взяти сурогатну маму, не на пряму, а через агенцію https://fertilitysolutionsagency.kiev.ua/ вам її підберуть. Якщо нема можливості народити самостійно, це за вас зробить інша жінка. Ви отримаєте свою довгоочікувану дитину, здорову та тільки вашу. Думаю, що варто звертатись.
Hamon вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 17:02. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100