Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 08.03.2024, 17:54   #1
Боднаренко Гали
Новичок
 
Регистрация: 08.03.2024
Сообщений: 14
По умолчанию Кращі гель лаки

При пошуку розкошей у світі косметики через онлайн-ресурси, виявилася вражена широким асортиментом товарів у авторитетному магазині Tufishop, де на мій розсуд я купила кращі гель лаки в своэму житті. Їх якість та ціни мене вразили. Після замовлення і отримання товарів, була безмежно рада своєму вибору.
Боднаренко Гали вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.04.2024, 13:29   #2
Viktorij
Пользователь
 
Регистрация: 18.10.2018
Сообщений: 35
По умолчанию

Дівчатка, підкажіть хороші лаки для нігтів. Вимога - рівність нанесення, швидкість висихання (ДУЖЕ ВАЖЛИВО!) і стійкість. Купувала і купую різні лаки. Зрозуміла, що взагалі мало, що значить марка і ціна.
Viktorij вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.04.2024, 14:54   #3
Анастасия85
Местный
 
Регистрация: 21.08.2019
Сообщений: 102
По умолчанию

Привіт Sophin особисто мені сподобалися найбільше, тримається нормально, сохне швидко і наноситься чудово. Нещодавно взяла лак ще одного виробника Ados тримається дуже довго, але сохне довше, теж нормальний, мені сподобався. Беру в інтернет-магазині Аврора Стиль, великий вибір якісних лаків для нігтів https://avrora-style.com.ua/uk/dekor...ka/dlya-nogtey Так само є в широкому асортименті гель лаки й та багато іншої доглаядової косметики. Загалом магазин хороший, ціни прийнятні.
Анастасия85 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 11:00. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100