Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 29.03.2024, 10:53   #1
Парфонтий
Местный
 
Регистрация: 10.02.2019
Сообщений: 191
По умолчанию Де можна купити меблі для спальні?

Я планую створити у спальні атмосферу релаксу та спокою, вибираючи меблі, які б сприяли якісному відпочинку та відновленню. Мені потрібно ліжко з екологічно чистих матеріалів, комод і шафа, які б не перевантажували простір і були б виготовлені з урахуванням принципів сталого розвитку. Як знайти виробників, які поділяють цінності сталості та екологічності, і які аспекти слід враховувати, щоб забезпечити не тільки красу, але й здоров'я нашого домашнього середовища.
Парфонтий вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.03.2024, 10:54   #2
Teer
Местный
 
Регистрация: 28.03.2020
Сообщений: 489
По умолчанию

Раджу звертати увагу на оригінальність дизайну та якість виконання. Також враховуйте відгуки клієнтів і перевіряйте умови замовлення та доставки. В результаті вдалого пошуку ви знайдете виробника, який відповідатиме вашим вимогам.
Teer вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.03.2024, 10:54   #3
ardzo
Местный
 
Регистрация: 09.03.2020
Адрес: GB
Сообщений: 527
По умолчанию

Особисто я переглядаючи асортимент виробників, активно звертався до їхніх представників для отримання додаткової інформації про процес виробництва та використання матеріалів. Важливим аспектом для нас була можливість індивідуального замовлення, щоб меблі відповідали нашим унікальним потребам.
ardzo вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.03.2024, 10:56   #4
Мартын
Местный
 
Регистрация: 10.02.2019
Сообщений: 191
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ardzo Посмотреть сообщение
Особисто я переглядаючи асортимент виробників, активно звертався до їхніх представників для отримання додаткової інформації про процес виробництва та використання матеріалів. Важливим аспектом для нас була можливість індивідуального замовлення, щоб меблі відповідали нашим унікальним потребам.
Я також вважаю, що вибір меблів для спальні завжди є важливим рішенням, адже це місце, де ти відпочиваєш та набираєшся сил. Від себе можу порекомендувати інтернет-магазин Мюнгер https://munger.com.ua/ де я в минулому році замовляв меблі для спальні. Перше, що ми в них купили, це ліжко - Дебора 160х200. Вартість в 11к грн повністю себе оправдовує, тим більше з натурального дерева. До речі, доставку зробили безкоштовну через Нову Пошту.
Матрац також в них взяли через пару тижнів, хоча спочатку боявся замовити через інтернет не спробувавши на ньому полежати, так як є проблеми зі спиною і хотілось нормальне. Але все ок, на матраці 2 сторони різної жорсткості, тому підійшла одна з них, на якій комфортно спати.

Мартын вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.04.2024, 12:57   #5
freyamebel
Новичок
 
Регистрация: 13.04.2024
Сообщений: 14
По умолчанию

можна купить ось тут і доставка безкоштована https://freyamebel.com/
freyamebel вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 21:45. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100