Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 07.07.2023, 02:06   #1
Vkot
Местный
 
Регистрация: 14.04.2021
Сообщений: 182
По умолчанию Покупка електровелосипеда

Скажіть, будь ласка, яка приблизна ціна на електровелосипеди в Україні? Я дуже зацікавлений придбати один, але не знаю, наскільки вони доступні з фінансової точки зору. Можливо, хтось може поділитися своїм досвідом або назвати магазини, де їх можна придбати?
Vkot вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.07.2023, 02:06   #2
Arkids
Местный
 
Регистрация: 14.04.2021
Сообщений: 175
По умолчанию

В Україні ціни на електровелосипеди можуть значно варіюватися залежно від бренду, моделі та функціональності. Ви зможете знайти електровелосипеди в діапазоні від приблизно 10 000 до 100 000 гривень.
Arkids вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.07.2023, 02:07   #3
Кипарис
Местный
 
Регистрация: 16.08.2017
Сообщений: 395
По умолчанию

Я вирішив придбати електровелосипед нещодавно і встиг порівняти ціни в декількох магазинах. В середньому, базові моделі коштують близько 20 000 гривень, але якщо вам потрібен більш продвинутий варіант з додатковими функціями, ціна може сягати 40 000 гривень і більше.
Кипарис вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.07.2023, 02:08   #4
Lordi
Местный
 
Регистрация: 02.07.2019
Сообщений: 165
По умолчанию

Я розглянув кілька варіантіві хочу порекомендувати вам електровелосипед HIMO C30R Silver https://allo.ua/ua/jelektrovelosipedy/ яку можна придбати в магазині ALLO за ціною 61 999 гривень.
Цей електровелосипед має вражаючу функціональність, включаючи велику ємність батареї, швидкісні режими та його компактність для зручності зберігання. Завдяки своїм характеристикам, HIMO C30R Silver є прекрасним вибором для міських поїздок та велопрогулянок.
Рекомендую звернутися до магазину ALLO для отримання додаткової інформації та придбання цього чудового електровелосипеду. Насолоджуйтеся своїми поїздками на електровелосипеді HIMO C30R Silver!
Lordi вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.02.2024, 15:58   #5
Jeck Varabei
Новичок
 
Регистрация: 31.01.2024
Сообщений: 11
По умолчанию

Однозначно воно того варте. Чоловіче добрий, це такий кайф їхати на електротязі що словами не передати, але є і побічні реакції, такі як звикання))) і постійно хочеться збільшувати потужність. Якщо з рекомендацій, то це однозначно задній привід, двигун можна для початку взяти 48в500вт редукторного тиипу. Контролер взяти трошки потужніший. І двигун працюватиме на таку потужність яку йому буде заливати контролер. Це все можна придбати і установити самотужки. А ось до вибору акумулятора треба підійти дуже серйозно. Не треба зразу клювати на низьку ціну, тут треба прийняти той факт що це як автомобіль, якщо він дешевий то мабуть щось із ним не так)
Можу порекомендувати фірмочку яка збирає https://www.battery-group.com/konstruktor-akumulyatora, я раніше перепродував їхні батареї, хлопці свою справу знають. Пас систему можна ставити на велосипед а можна і обійтись без неї. Ручку газу обов'язково ставимо, рекомендую куркового типу. І можна поставитии повноцінний дисплей для керування контролером або простоперепикаж який має декілька режимів роботии. Все це ставите на велосипед і кайфуєте. А якщо питання будуть до звертайтесь за посилання до хлопців Баттери Груп. Підскажуть і розтолкують.
Jeck Varabei вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 20:46. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100