Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Транспорт

Транспорт Городской транспорт города, дороги, проблемы перевозок. Пожелания и обсуждения.

Ответ
 
Опции темы
Старый 06.08.2024, 10:42   #1
Lalina
Местный
 
Регистрация: 05.02.2020
Сообщений: 353
По умолчанию Byd Song

Розглядаю можливість купити Byd Song, але хочу спершу почути думки від тих, хто вже має досвід використання цієї моделі. Як вона себе показує на дорогах? Чи достатньо потужний її електродвигун для далеких поїздок? Які основні плюси та мінуси? Чекаю на ваші відгуки!
Lalina вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.08.2024, 11:05   #2
хх8хх
Местный
 
Регистрация: 06.05.2019
Сообщений: 438
По умолчанию

Нещодавно придбав Byd Song Plus Champion 2023 https://bex-auto.com/car-details/byd...hampion%202023 і можу сказати, що це був чудовий вибір. По-перше, електродвигун дійсно потужний і забезпечує гарну динаміку їзди, особливо на трасі. Авто дуже комфортне та має багато сучасних технологій, які роблять поїздки безпечнішими та приємнішими. Як імпортер автомобілів та електрокарів, Bex Auto регулярно привозить ці авто з Китаю, і завжди є вибір. Вони надають хороший сервіс і підтримку, так що якщо ви розглядаєте купівлю Byd Song Plus Champion 2023, то з Bex Auto ви точно будете задоволені. Як на мене, основні плюси — це вартість обслуговування та економія на пальному, мінусів поки що не помітив.
хх8хх вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 01:24. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100