Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Обсуждение товаров и услуг

Обсуждение товаров и услуг Обсуждение товаров и услуг, торговых марок, продукции, качества сервиса, в т.ч. коммунального, прав потребителя и т.п.

Ответ
 
Опции темы
Старый 18.10.2019, 20:20   #1
Dianale
Новичок
 
Регистрация: 04.11.2018
Сообщений: 9
По умолчанию як зробити

Чи можна якось відновити емаль ванни? Може, є якісь фірми, які зим займаються? Ванна чавунна, нову таку купувати дуже дорого, на ремонт і так витратилися. А стара вже так погано виглядає, що жах один(

Последний раз редактировалось Dianale; 19.10.2019 в 11:46.
Dianale вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.10.2019, 11:17   #2
AngelinaYa
Новичок
 
Регистрация: 23.03.2018
Сообщений: 20
По умолчанию

у нас не чугунная, а металлическая, но сама искала, как можно отреставрировать покрытие. И у нас таких мастеров не нашла(
AngelinaYa вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.10.2019, 11:25   #3
Максимка
Пользователь
 
Регистрация: 14.08.2018
Сообщений: 30
По умолчанию

Я не знаю, де вам треба, але можу підказати фірму по реставрації ванн у Луцьку які нам зробили ванну майже новою. Майстри взагалі сподобалися - приїхали вчасно, працюють швидко - менше двох годин пробули, ввічливі, нам і гарантію дали.Коштує така послуга не дуже дешево, але й нову купувати було б набагато дорожче. А якщо врахувати ще те, що нову треба встановлювати, а стару знімати та вивозити - то тут стільки плюсів відразу телефон їх є 0984440098

Последний раз редактировалось Максимка; 19.10.2019 в 11:51.
Максимка вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.03.2021, 15:29   #4
Tokky105
Новичок
 
Регистрация: 10.02.2021
Сообщений: 10
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Максимка Посмотреть сообщение
Я не знаю, де вам треба, але можу підказати фірму по remontuk.com/restavratsiya-vann-lutsk/ реставрації ванн у Луцьку, які нам зробили ванну майже новою. Майстри взагалі сподобалися - приїхали вчасно, працюють швидко - менше двох годин пробули, ввічливі, нам і гарантію дали.Коштує така послуга не дуже дешево, але й нову купувати було б набагато дорожче. А якщо врахувати ще те, що нову треба встановлювати, а стару знімати та вивозити - то тут стільки плюсів відразу телефон їх є 0984440098
Дуже відповідальна і якісна контора! Раджу всім! Мають велику кількість своєрідних фішок щодо реставрації, котрих нема у інших. Реставрували мені фірмовим акрилом. Дійсно хороша річ. Реставрує ванну до якості нової. Не перший рік користуюсь послугами, три ванни уже відчули труд цих майстрів. vannaservis.vn.ua/lc/
Tokky105 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 14:07. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100