Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 23.09.2021, 09:34   #1
Проблемка
Местный
 
Регистрация: 07.07.2017
Сообщений: 1,199
По умолчанию Квартира в Києві

Доброго дня. Ми з чоловіком налаштувалися найближчого часу купити в одному з районів Києва квартиру, тому я вирішила написати вам та запитати. Що скажете на це, що порадите мені? Було б непогано обсудити це питання, тому вирішила проконсультуватися.
Проблемка вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.09.2021, 10:05   #2
Оригинальная
Местный
 
Регистрация: 10.02.2020
Сообщений: 1,008
По умолчанию

Так, звісно. Мені самій прийшлося продивитися багато різноманітних сайтів, а вже потім вирішила обрати одну компанію, і вам раджу відвідати її сайт. Дуже вдала ідея - квартира в Києві і тут https://www.parkovyozera.com.ua/ можна не виходячи з дому продивитися уважно статті про те, на яких саме умовах можна придбати нерухомість. Якщо виникли питання, на них відповість спеціаліст у повідомленнях, або ж проконсультує по телефону. Дуже вдала ідея - спочатку зібрати інформацію, а вже потім купляти квартиру у житловому комплексі Паркові Озера. Я вважаю, що треба користуватися послугами перевірених компаній, як це роблять зазвичай усі люди. Силку на сайт кинула собі у закладки і ось вона знадобилася.
Оригинальная вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.03.2024, 18:15   #3
мелиса
Местный
 
Регистрация: 24.08.2017
Сообщений: 467
По умолчанию

Теж дивлюся зараз варіанти, які на вашу думку ще варто розглянути?
мелиса вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.03.2024, 20:25   #4
oldfasi
Местный
 
Регистрация: 17.10.2020
Сообщений: 182
По умолчанию

Нещодавно ми купили квартиру у житловому будинку DOCK32 від забудовника «Ковальська» і задоволені. Перш за все, це розташування - проспект Степана Бандери, 32Д. Зручна транспортна розв'язка та неподалік від центру міста роблять це місце ідеальним для життя. Сам будинок має сучасне планування квартир, що надає комфорт та функціональність. Тут дійсно все продумано до дрібниць, а ремонт виконаний на високому рівні. До того ж ціна на квартири в dock32 https://build.kovalska.com/projects/dock32 доволі вигідна. Раджу і вам роздивитися цей варіант.
oldfasi вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 17:53. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100