Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Обсуждение товаров и услуг

Обсуждение товаров и услуг Обсуждение товаров и услуг, торговых марок, продукции, качества сервиса, в т.ч. коммунального, прав потребителя и т.п.

Ответ
 
Опции темы
Старый 11.09.2017, 14:26   #1
lyudmila2017
Новичок
 
Регистрация: 04.09.2017
Сообщений: 2
По умолчанию РИТУАЛЬНА МАФІЯ КРОПИВНИЦЬКОГО ЗНОВУ ДІЄ - 1

Президенту України Порошенко П.О.
Кондратенко Інни Василівни м. Кропивницький.
СКАРГА
Комунальне підприємство «Ритуальна служба – спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» міста Кропивницький під керуванням Вісяникова Юрія Івановича перетворилося для громадян в фінансово-каральний орган. Так, на в’їзді до кожного кладовища виставлені об’яви, згідно яких жодні будівельно-монтажні роботи по встановленню, оновленню та ремонту надгробних пам’ятників проводити самовільно ЗАБОРОНЕНО, ШТРАФ 1700 ГРИВЕНЬ. Тобто будь які ремонтно-будівельні роботи потребують оплати, навіть якщо кожний рік потрібно на надмогильній простенькій споруді щось підправити з використанням шпателя, відповідно кожен рік потрібно платити Вісяникову Ю.І. за дозвіл на роботи. Інколи ціна штрафу перевищує ціну самої споруди чи будівельно-монтажних робіт. Я, а також родичі інших померлих та похованих на кладовищах м. Кропивницького, не можемо поставити на могилах а ні пам’ятник, а ні огорожі, а ні столик з лавкою, без дозволу директора КП « Ритуальна служба» Вісяникова Ю.І. Це є грубим порушенням чинного законодавства держави, оскільки згідно Закону України «Про поховання та похоронну справу», а саме, п.19 статті 2, «користувач місця поховання (місця родинного поховання) — особа, яка здійснила перше поховання на відведеному місці поховання (родинного поховання) та/або має відповідне свідоцтво про смерть похованого і свідоцтво про поховання, передбачене статтею 25 цього Закону», а п.4 стаття 25 Могили гласить « Це свідоцтво дає право його пред’явнику на встановлення намогильних споруд у межах могили (родинного поховання), вирішення питання про проведення підпоховання, здійснювати інші дії, пов’язані з використанням місця поховання, якщо це не суперечить законодавству», і за додаткову оплату та за будівельно-монтажні роботи нічого не йдеться взагалі. Тобто вижимання коштів з населення є протизаконним самоуправством директора КП «ритуальна служба» — Вісяникова Ю.І. Така ганебна шахрайська практика відсутня в таких місцях як: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Львів, але чомусь впровадилася в місті Кропивницькому, наче Кропивничани багатші за Київлян. Ті люди, які вирішила встановлювати пам’ятники на могилах померлих родичів, змушені звертатися до Вісяникова Ю.І., підлеглі якого починають незаконно витребувати особисті персональні дані не тільки осіб – замовників, а й осіб підприємців, в яких були придбані надгробні комплекси. Якщо не кажеш, в кого купив пам’ятник, дозвіл не дається, якщо придбав пам’ятник не в «тому» місці, наприклад в іншій області, дозвіл на його встановлення також не дається. В мене виникла проблема з тим, що надгробні пам’ятники своїм померлим родичам я замовила в Коростишеві, там дешевше, а коли береш два пам’ятники, то є добрі знижки. Але, коли пам’ятники привезли з іншої області то отримання дозволу на їх встановлення стало неможливим. Мене попереджали, що всі неоплачені установлені пам’ятники демонтуються а огорожі зносяться підлеглими Вісяникова Ю.І. без всіляких грошових компенсацій. А якщо я буду обурюватися, то до мене прийдуть «тітушки», окрім того, я ще й штраф заплачу і сумі 1700 грн. Це свідчить про те, що Вісяников Ю.І. підім’яв під себе навіть тих підприємців, що не займаються безпосередньо похованням, а займаються лише встановленням надмогильних споруд, до яких підприємство Вісяникова Ю.І. не має ніякого відношення. Тобто, користувач земельної ділянки з могилою повідомивши дані про себе, повинен повідомити дані про підприємця, в кого був придбаний пам’ятник, потім цей підприємець повинен заплатити Вісяникову Ю.І. мзду. Не заплатить, пам’ятник придбаний в цього підприємця, встановлений не буде. А заручником в такому випадку є я, та інші люди, які не придбали пам’ятники у підконтрольних Вісяникову Ю.І. підприємців. Щоб якось вже встановити придбані пам’ятники, по підказці людей, що вже стикалися з такими проблемами, я звернулася на Далекосхідне кладовище до Кравченко Сергія Івановича. Поки я його знайшла, то зіткнулася з неподобствами, що діються на кладовищі. У дворі повно металевих оградок, столиків, лавочок, фундаментних залізничний рельс, тощо. Навіть неозброєним оком видно, що все це нещодавно зрізано та приготовлене для здачі на металобрухт. Щомісяця Кравченко С.І. на державному транспорті підприємства вивозить цей метал до пунктів прийому металобрухту, а сотні тон необлікованого металу, який належить громаді міста, і навіть якщо метал офіційно знімається із старих площ кладовища, то повинен не розкрадатися, а офіційно здаватися. А офіційно отримані кошти від здачі металобрухту, повинні йти на рахунки держави, а не в особисту кишеню Вісяникова Ю.І. Кравченко С.І. завідує двома гаражами в яких стоїть два вантажних моторолера, всілякий інструмент: болгарки, зварювальні апарати, бензопили, тощо, та невеличким будиночком. Завдяки своїй метикуватості він відкрив додатковий бізнес по отриманню необлікованих готівкових коштів: — спилювання дерев біля могил, без всіляких дозволів , ціна 1000 гривень; — знищення дубової лісопосадки біля входу на кладовище, дубові стволи якої в подальшому переправляються до пилорами КП «Ритуальні послуги», де розпилюються, а потім ці ж дубові дошки «закуповуються» підприємством по вказівці Вісяникова Ю.І., в підставній фірмі. З цих дошок робляться гроби для підприємства, а гроші за дошки йдуть Вісяникову Ю.І.; — встановлення оградок, лавок, столиків. В гаражі Кравченка С.І. вибираєте любі на вибір, платите готівкою, знову ж без офіційного оформлення;
— демонтаж оградок, лавок, столиків. З подальшою здачею на металобрухт. Площа кладовища складає 100 га, і на цій площі присутні могили віком 60-70 років, з яких і зрізається весь метал. Слід відмітити, що з могилами на кладовищі нічого неможна робити, поки з моменту останнього поховання не пройде 75 років, але метал зрізається, продається, а коли родичі померлих пред’являють претензії, кажуть, що все розікрали злодії, і винна поліція; — догляд за могилами (прибирання, фарбування оградки, обробка). Схема прибутку полягає в тому, що багато громадян, що не можуть з багатьох причин самі обслужити могилу, звертаються до Кравченка С.І. і платять йому, без квитанцій, за пофарбування — 800 гривень, прибирання могили — 400 гривень. В цей час центр зайнятості присилає на кладовище незайнятих працею осіб, яким платять держані кошти як безробітним, а великий махінатор доручає їм виконання прийнятих замовлень і платить відповідно по 50 і 10 гривень. Різниця йде в пропорціях йому і Вісяникову. Сергій Іванович, простенький собі робітник, має на кладовищі такі доходи, що будує в центрі міста двох поверхову хатинку розташовану по вулиці Архангельській №84, та ще й жаліється, що більше 70% отриманих грошей йде особисто Вісяникову Ю.І.
Достоємно відомо, що Кравченко С.І. стоїть на обліку в психоневрологічному диспансері як психічно хвора людина, не має права керувати транспортними засобами, і у випадку вчинення будь-якого злочину, кримінальної відповідальності нести не буде. Такий працівник дуже вигідний для Вісяникова, адже у випадку чого, він нічого не знав, і буде уникати всілякої відповідальності за дії хворого підлеглого, на якого можливо списати та повісити всі злочинні дії по розкраданню державних коштів. Ганебним є те, що маленька, злобна, неказиста, психічно хвора людина схиляє та спонукає жінок до надання сексуальних послуг. Причому нахабно, безцеремонно, в грубій формі. На кладовищі є службовий будиночок, де він приймає всіх жінок. Коли я звернулася до нього за допомогою у встановленні пам’ятників, він спочатку загилив непомірну ціну, а потім почав домагатися та пропонувати бартер — сексуальні послуги за встановлення надмогильних споруд без відома Вісяникова Ю.І. ГАНЬБА Вісяникову Ю.І. разом з його підлеглими!!! Прошу перевірити вказані факти та притягнути Вісяникова Ю.І. до кримінальної відповідальності, а його підлеглого Кравченко С.І. звільнити з даної роботи.

07.09.2017 І.В. Кондратенко
lyudmila2017 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 23:38. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100