Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 27.10.2022, 21:17   #1
German333
Местный
 
Регистрация: 27.04.2017
Сообщений: 676
По умолчанию Де краще купувати товари під час розпродажу?

Підкажіть, я хочу купити собі багато нової, якісної техніки, що можете мені порадити і де краще купувати товари на час розпродажу? У мене питання таке не з легень, але думаю що ви відповісте.
German333 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.10.2022, 21:17   #2
Builder
Местный
 
Регистрация: 30.08.2016
Адрес: Киев
Сообщений: 643
По умолчанию

Ну дивіться, я особисто купував товари завжди в різних місцях і ніколи не прив'язувався до інтернет магазинів, тому пробуйте робити точно так само як і я, тоді у вас не буде проблем.
Builder вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.10.2022, 21:18   #3
German333
Местный
 
Регистрация: 27.04.2017
Сообщений: 676
По умолчанию

Дуже цікаво, просто багато хто говорить, що саме через такі ситуації, коли немає прив'язки до певного магазину, виходить такі нонсенси, що просто берете і купуєте не там, не то й дорого.
German333 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.10.2022, 21:18   #4
Tisha
Местный
 
Регистрация: 16.10.2016
Сообщений: 455
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от German333 Посмотреть сообщение
Підкажіть, я хочу купити собі багато нової, якісної техніки, що можете мені порадити і де краще купувати товари на час розпродажу? У мене питання таке не з легень, але думаю що ви відповісте.
Якщо стежити за ринком цін, в принципі можна дізнатися, що в цілому ситуація взагалі не змінюється, дуже багато однакових цін на майданчиках, та й ті які були дешевшими, там так і залишається дешевшими.

У мене немає особливої прив'язки, але я постійно купую товари в перевіреному інтернет магазині "Комфі" тут чорна п'ятниця https://comfy.ua/ua/black-friday.html прям у тему, дуже добре виходить заощадити і купити товари, я ось особисто просто ніколи не помічав якихось проблем за ними і постійно доставка дуже швидка та миттєва.
Tisha вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 04:25. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100