Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Обсуждение товаров и услуг

Обсуждение товаров и услуг Обсуждение товаров и услуг, торговых марок, продукции, качества сервиса, в т.ч. коммунального, прав потребителя и т.п.

Ответ
 
Опции темы
Старый 20.12.2023, 18:08   #1
MaXIm
Местный
 
Регистрация: 01.09.2019
Сообщений: 137
По умолчанию Кешбек при страхуванні

Друзі, розкажіть, як вам вдалося виграти кешбек при страхуванні авто? Може, є якісь таємниці чи поради для тих, хто тільки збирається оформити КАСКО?
MaXIm вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.12.2023, 22:43   #2
Barski
Местный
 
Регистрация: 15.09.2019
Сообщений: 110
По умолчанию

Привіт, друзі! Нещодавно я теж ставав перед вибором КАСКО для своєї жителі. Ну, ви знаєте, в світі авто все може трапитися! Так от, вдало мені здобути кешбек при страхуванні. Таємниць тут немає – трошки секретів, трошки порад.
Спочатку важливо обробити всю інформацію, яку можна знайти. Та час витрачений не дарма, я вам скажу. Але в тій статті на https://lviv.vgorode.ua/news/obsches...ormlenni-kasko є якраз те, що треба! Там подробиці, як отримати кешбек при оформленні КАСКО.
Ще одна супер порада – обов'язково звертатися до різних страхових. Я особисто так зробив і здивувався, наскільки можуть відрізнятися пропозиції. Зрештою, не забувайте говорити з менеджерами! Спробуйте домовитися, це часто працює. Знаєте, як кажуть, не просиш – не отримаєш! 😎
Barski вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 16:42. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100