Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Обсуждение товаров и услуг

Обсуждение товаров и услуг Обсуждение товаров и услуг, торговых марок, продукции, качества сервиса, в т.ч. коммунального, прав потребителя и т.п.

Ответ
 
Опции темы
Старый 10.06.2023, 16:36   #1
хх8хх
Местный
 
Регистрация: 06.05.2019
Сообщений: 287
По умолчанию Де замовити сучасну вишиванку

Вітаю! Я шукаю сучасну вишиванку, але не знаю, де її замовити. Може хтось порадить надійний інтернет-магазин, де продають стильні та оригінальні вишиванки? Важливо, щоб вони були високої якості та відповідали сучасним трендам моди.

Последний раз редактировалось хх8хх; 10.06.2023 в 16:40.
хх8хх вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.06.2023, 17:52   #2
Lalina
Местный
 
Регистрация: 05.02.2020
Сообщений: 206
По умолчанию

Недавно я замовила собі сучасну вишиванку і була задоволена результатом. Я вирішила скористатись послугами онлайн-магазину Крамниця вишитого одягу https://kram.kr.ua/ , який спеціалізується на вишитому одязі. Вони мають великий вибір стильних вишиванок для жінок. Там можна прочитати відгуки та переглянути фото реальних виробів, що вони виготовлюють. Це допомогло мені зробити впевнений вибір. Їхні вишиванки мають якісну машинну вишивку, оригінальний дизайн та відповідають останнім модним тенденціям. Під час замовлення вам потрібно буде вказати свої розміри та зробити оплату онлайн. Після цього вишиванка буде доставлена вам на вказану адресу.

Последний раз редактировалось Lalina; 10.06.2023 в 18:03.
Lalina вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 14:31. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100