Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 25.06.2020, 11:09   #1
Оригинальная
Местный
 
Регистрация: 10.02.2020
Сообщений: 1,006
По умолчанию Шкіряний гаманець

Брату хочу подарувати шкіряний гаманець і тому – вирішила написати вам та проконсультуватися. Підкажіть, які саме інтернет магазини пропонують купити шкіряні гаманці авторської роботи? Буду вдячна за консультацію та відповіді, бо для мене ця тема дійсно важлива.
Оригинальная вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.06.2020, 11:39   #2
Проблемка
Местный
 
Регистрация: 07.07.2017
Сообщений: 1,197
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Оригинальная Посмотреть сообщение
Брату хочу подарувати шкіряний гаманець і тому – вирішила написати вам та проконсультуватися. Підкажіть, які саме інтернет магазини пропонують купити шкіряні гаманці авторської роботи? Буду вдячна за консультацію та відповіді, бо для мене ця тема дійсно важлива.
Доброго дня. Не думала, що так важко буде продивитися уважно інформацію теоретичного плану в інтернеті про те, де саме можна замовити шкіряний гаманець і тому – можу вас проконсультувати з цього приводу. На сайті https://klamra.com.ua/ дуже багато усього цікавого можна знайти, у тому числі шкіряні гаманці та ремені і думаю, що вам треба зараз продивитися уважно каталог, а вже потім оформити своє замовлення. По будь-яким питанням кожен може звернутися за консультацією до менеджера, а вже потім оформити своє замовлення за декілька хвилин.
Проблемка вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 20:07. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100