Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 15.04.2023, 01:02   #1
Tisha
Местный
 
Регистрация: 16.10.2016
Сообщений: 447
По умолчанию Порадьте добрий ноутбук

Привіт! Я хочу купити новий ноутбук, але не знаю, який краще обрати. Мені потрібен комп'ютер для роботи з офісними програмами, а також для відеоконференцій з колегами. Можете підказати, що краще взяти?
Tisha вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.04.2023, 01:02   #2
German333
Местный
 
Регистрация: 27.04.2017
Сообщений: 664
По умолчанию

Привіт! Я знаю, що може допомогти. Я досвідчений користувач ноутбуків і маю кілька порад для тебе. По-перше, звернися до свого бюджету, який можеш витратити. По-друге, зверни увагу на процесор і оперативну пам'ять. По-третє, перевір розширюваність ноутбука. Найкраще обрати такий, що можна розширювати в майбутньому, якщо тобі знадобляться додаткові функції.
German333 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.04.2023, 01:03   #3
Tisha
Местный
 
Регистрация: 16.10.2016
Сообщений: 447
По умолчанию

Дякую за поради! Я думав про MacBook, але не знаю, яку модель краще взяти. Мені потрібен ноутбук з хорошим екраном та досить міцним корпусом. Просто дійсно, якщо так дивитись напевно це саме краще що можна купити, віндовс ноутбуки в них звісно можно знайти щось схоже, но за яку сумму..
Tisha вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.04.2023, 01:04   #4
Builder
Местный
 
Регистрация: 30.08.2016
Адрес: Киев
Сообщений: 636
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Tisha Посмотреть сообщение
Привіт! Я хочу купити новий ноутбук, але не знаю, який краще обрати. Мені потрібен комп'ютер для роботи з офісними програмами, а також для відеоконференцій з колегами. Можете підказати, що краще взяти?
Привіт! Я знаю, що може допомогти. Я досвідчений користувач ноутбуків Apple https://allo.ua/ua/products/notebook...voditel-apple/ можу порадити з вибором. Подивися на каталог ноутбуків Apple в каталозі інтернет магазину "Алло" в них є дійсно що подивитись. Тут ти знайдеш великий вибір ноутбуків, які підійдуть для роботи з офісними програмами та відеоконференцій.

Одна з кращих моделей, яку можна порадити, це MacBook Pro. Він має високоякісний Retina-екран, потужний процесор та оптимізований для роботи зі всіма програмами Apple. Крім того, корпус ноутбука досить міцний та забезпечує довгу роботу від акумулятора. Також, він має дуже зручну клавіатуру котра майже не шумить, при тому вона дуже зручно зчитує нажаття..
Builder вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.05.2023, 18:06   #5
Lanka
Местный
 
Регистрация: 30.05.2017
Сообщений: 900
По умолчанию

Вопрос хороший, ведь выбор сейчас просто колоссальный. Я тоже смотрю какие в продаже вообще есть ноутбуки https://trium.com.ua/ru и вижу, что на них цены стали значительно приятнее. В общем, надо решаться на покупку, а то я так могу еще долго тянуть)
Lanka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.06.2023, 17:08   #6
Sonya
Местный
 
Регистрация: 07.11.2019
Сообщений: 315
По умолчанию

Мне тоже нужен новый мощный ноутбук для работы. Какой посоветуете приобрести?
Sonya вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.06.2023, 17:09   #7
Damian
Местный
 
Регистрация: 25.01.2020
Сообщений: 172
По умолчанию

Сама можу вам порекомендувати один магазин, де ви зможете розглянути крутий вибір ноутбуків. Зверніться в https://dkt.ua/noutbuki-asus/ Саме в цьому магазині відмінний вибір техніки від Asus, і ви зможете підібрати для себе крутий комп'ютер з потрібними характеристиками та за відмінною ціною. Тому обов'язково відвідайте сайт магазин і розгляньте асортимент.
Damian вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 09:10. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100