Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Объявления. Частные и некоммерческие > Обмен

Обмен Меняю шило в хорошем состоянии на мыло не б/у и т.п.

Ответ
 
Опции темы
Старый 11.12.2023, 13:25   #1
mahaleksmos
Местный
 
Регистрация: 03.10.2022
Сообщений: 704
По умолчанию Ina Iavorscaia

Proiectul dvs. de a găsi casa sau apartamentul perfect poate fi simplu și plăcut dacă alegeți asistentul potrivit. În calitate de agent imobiliar, mă dedic să ajut oamenii să – și găsească casa ideală-fie că este un apartament confortabil în oraș, o casă caldă și spațioasă sau o vilă cu vedere la plajă.
Știu că munca mea poate părea ușoară, dar în spatele fiecărei afaceri de succes există o muncă titanică. Rolul meu este să identific cu atenție dorințele fiecărui client, să le ofer cea mai bună alegere și să mă asigur că fiecare detaliu este luat în considerare. Când un client își alege casa ideală cu mândrie și bucurie, suntem bucuroși să ne strângem mâna unul cu celălalt – un semn al finalizării cu succes a cazului.
Nu merită să-ți petreci propriile ore căutând cu furie pe Internet, verificând din nou hârtiile și studiind zeci de oferte diferite; m-am ocupat deja de toate acestea pentru tine. Și când vine timpul să vă cumpărați sau să vă vindeți proprietatea, sunt acolo pentru a vă oferi cea mai bună ofertă și pentru a vă proteja interesele.
Dacă vrei să știi Ina Iavorscaia
mahaleksmos вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 20:15. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100