Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 04.03.2014, 20:17   #1
Иван Шевченко
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Революція в Україні

vk.com/wall163228933_93
Революція в Україні, зміна уряду, економічне зростання, можливі лише тоді, коли відбувається революція свідомості. Революція – це боротьба, і вона повинна відбуватись із власним Я. Ми пережили «Помаранчеву революцію», а потім висловили думку: «Янукович так, Ющенко мудак». Ми боролись на тому майдані, так як боремось зараз на Євромайдані. Але тоді не відбулось зміни нашого Я, зміни свідомості, знищення нашого характерного українського менталітету. Ми вибрали людину, яка пішла вирішувати проблему, але так як завжди, після боротьби, залишились, зупинились наче стадо баранів та почали спостерігати, як хтось, не ми, бореться з нашою проблемою, а потім висловили негативну думку, що до дій президента того часу.
Причина чому «Ющенко став мудаком», а згодом відбувся Євромайдан, полягає в нерозумінні дій, що були зроблені, робляться чи будуть зроблені нашим урядом. І все полягає в тому, що нам не пояснюють, навіщо нам це потрібно, чому саме так повинно це буди і для чого. І головне не те чого нам не кажуть, і не те як нам це кажуть, «Ось, візьми купи цукерку, але перестань думати про кошеня», а те, чому ми, досконало не вивчаємо, не допитуємось, не докопуємося, до суті справ. Ми звикли посилати людей, «на», для вирішення проблем, але залишаємось спостерігати, замість того щоб йти трохи позаду, підтримувати, давати пинка, щоб не зупинявся, щоб ця людина знала «Яка проблема не буде суттєвою, але в мене є підтримка, і чим ближче Я підходжу до вирішення цієї проблеми, тим більше мене видно на горизонті і видно тих, хто разом зі мною».
Чому склалась сьогоднішня ситуація, причин багато, головна в тому що ні х.. не змінилось. Як були ми стадом так ним і залишились. Як на майдані так і на антимайдані, були люди які стояли за гроші. При виборах ми віддавали свої голоси за гречку, а тепер дивуємось чому ж така ситуація в країні.
Уряд не змінився! Ми не змінились! Голосують вони за мову, за зняття депутатської недоторканності та інше, це так важливо пі., чомусь за пенсійну реформу і не проголосували, яку прийняли із подачі Європи, як умову надання траншу. У нас всі погані, хто б це не був, Ленін, Сталін поганий, всі президенти погані, Схід каже, що погані бендери, Захід каже, що погані запроданці, всі погані. Зараз Європа готова надати нам ще один транш, але уряд повинен підняти ціни на енергоносії, так не будьте ж ви деб., опустіть ціни, і так відомо, що вони в рази завищені, тому що ВСЕ що в нас є, більшість, це залишилось від радянського союзу, від такого поганого який побудували Сталін із Леніном. Ось і вирішення проблеми гроші отримаємо і ціни не будуть підвищені.
Ні чого не змінилось Ви це влаштували, для того щоб прийти до влади, але зараз ні чого не робите, відмовляєтесь від посад, бо «Це тимчасовий уряд і зробити тут політичну кар’єру не можливо». Люди, які підтримували, чи були на майдані, ви казали, що ж це міліція в масках, вони що народ бояться, а що виходить, самооборона і зараз ходить в масках, чи то тітушки. Ви ні чого не зробили за для того щоб забезпечити порядок, ви навіть не подумали, що може статись! І зараз знову винний якийсь президент, чи пам’ятник.
Ви організували самооборону, а Ви наділили її законними та моральними правилами? Я ні кого не захищаю! Але міліцію знімати можна, а самооборону ні. Ви гірша за міліцію, тому що ви бидло, ми бидло. Навіть не ми і не ви, а ті хто це влаштували. Тому що треба було створити списки, хто буде входити в самооборону, треба щоб ці особи ходили з документами без масок, і тоді не було б паніки серед людей.
Ви допустили паніку чого ні в якому разі не можна було допускати. Ви не зробили ні чого для того щоб легалізувати свої дії. Як можна доказати, що напади на людей це робота тітушок? Адже Ви як міліція закриваєте своє обличчя, ваш вигляд говорить не про те що ви мирні люди, що Ви вийшли на вулиці для захисту людей, а навпаки, що ви бандити. Звідки Я можу знати, що до мене на зустріч йде самооборона, чи ті тушки, обидві групи в масках, документів при Вас немає, при цьому і певний вид зброї в руках. Адже є випадки коли били людей бо вони не відповіли на «Слава Україні» і як довести, що це тітушки.
Ви подумали про те, що штурмуючи заклади міліції, певні особи можуть вилучити потрібні документи, чи замінити їх зміст і через якийсь час люди чи їх рідні, можуть заявити, що певних осіб тримають не законно, їх засадила влада такого поганого Януковича. Після перевірки документів з’ясується і справді людина сиділа ні за що, а представимо, що насправді це якийсь злодій, чи вбивця, одним словом злочинець. Як наслідок вина за те, що злочинець вийде на волю та ще й його виправдають за його вчинки при цьому скажуть що він герой, буде лежати грузом на чиїй душі, тих хто зараз хочуть прийти до влади не розуміючи, що потрібно робити окрім того як говорити, «угага, зараз треба зняти недоторканність», «угага, треба поставити до влади людину бо вона жопу рвала на майдані», «угага, треба знищити символіку Союзу», які всі молодці і як шкода тих хто загинув і розмова навіть не про депутатів, а про різного роду організацій та тих людей(людину з простого народу) які ними керують.
Замість того щоб забезпечити лад в Україні Ви пішли пам’ятники рушити, почали боротись «ні, ось цей до влади не піде, повинен цей піти», замість того щоб забезпечити хоч якийсь мир. Ви як дау. звинувачуєте міліціонерів, які ще не здали свої місця в тому, що «ох які вони погані», не розуміючи, річ навіть не в документах, які можуть підробити, а в зброї. Адже для того щоб носити, вже не говориться про застосування, потрібно, щонайменше пройти перевірку у відповідних мед закладах. Ви ж не думаєте, що людина яка стояла за майдан може взяти і із-за нервового зриву, почати стріляти в своїх, потім скажуть ТІТУШКА. І Я впевнений, що ні хто не зверне увагу на зброю, яку він використовував, будуть хвилювати інші питання.
Схід і Захід Ви стали на рога один проти іншого, але наче те стадо в точності повторюєте рухи один іншого, наче проти Вас використали психотропну зброю. І Я не здивуюсь, якщо згодом повториться схожий сценарій. Ви забули про всю історію нашого народу. Ті хто так жваво скидає різного роду постаменти замість перенесення їх в парки забувають про єдине, що кожна історична постать в житті нашого народу грає важливу роль, так само як звичайна людина, ті хто жваво використовують ці події для продвинення Ідеї в маси, забуває, що якщо жити минулим ні коли не побудуєш майбутнє.
Ви проти Радянського союзу, а хочете вступити в такий самий тільки інший. На Х. наші прадіди боролись за вихід із союзу, скоріш за для того, щоб ми вступили зараз в інший. І після стількох зусиль українського народу Європа і далі каже, «а, ну ми готові поговорити про асоціацію». Замість того щоб прийняти нас. Ви думаєте ми їм потрібні, чи ми потрібні Росії, братському народу, президент якого каже «ні, військ на території України не має», президент якої швидко пише закони для того щоб ЛЕГІТИВНО привласнити землі, а людей як бонус.
Ви спраді думаєте про те що, одна Європа проплачувала майдан, Росія та інші країни цього не робили, якщо так міркуєте, то доказ є розділення країни. Схід піднявся!, що жінки перестали хуй смоктать? Донецьк 30 тисяч вийшло за федоризацію, Харьків 10-15, інші міста Сходу та Півдня, що ж Ви суки не піднімались та не їхали в Київ захищати президента Януковича, яким і зараз він залишається. Чомусь тоді ви кайфували от мінета, а зараз тікаєте як криси. Янукович теж молодець, треба було залишитись в Києві і бути до кінця, не хай би до нього приїзжали люди рекомендували, що ж робити «як правильно подрочить, а то щось не виходить». Натомість зараз сидить десь в Україні, набирається досвіду, і Я не хочу вірити в те, що Він втік в якусь країну, тому що Він був обраний нами, тому що Він присягав українцям.
Я не вмію гарно говорити, використовуючи заумні слова, почувши, які спочатку записуєш, а потім із словником сидиш і дивишся «Як сьогодні нас вирішили приручити». Ми почали те що відбувається в нашій країні, найпростіше взяти і по пиздувати нахуй, точніше зробити як завжди, такий у нас менталітет. Замість того щоб разом підтримуючи один одного запобігти подальшого насилля та знущання. Зупинити провокації, не бути тими, ким були ми завжди, не бути такими, якими нас хочуть бачити, не бути тими, проти кого хотіли чи боремось. Якщо ні то українці не варті жити як нація, як ті кого знищували, та захоплювали, щоразу як ми хотіли піднятись, змінитись на краще, як ті хто на справді є справжніми нащадками арійців, як ті хто несе в собі кров всіх інших найсильніших військових груп минулого світу.
Захід і Схід є єдиним цілим, в кожному місці, селищі в квартирі та хаті є Захід та Схід, яким є і наший мозок маючи Західу та Східну півкулю, Ліво та Право. Вони нас здолали після стількох тисяч років боротьби вони нас здолали.
  Ответить с цитированием
Старый 21.10.2014, 13:27   #2
Evgen
Новичок
 
Регистрация: 21.10.2014
Сообщений: 12
По умолчанию

Кому-как, но Ватники уже достали всех! Выбора нет - пастор знает в этом толк:

http://vel-game.ru/game.php?id=535
Evgen вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.01.2015, 13:51   #3
KavomatovlFal
Новичок
 
Регистрация: 24.12.2014
Сообщений: 19
По умолчанию Революція в Україні

я не заперечую, але творці фільму і той, хто таке писав вважають на, бо такі самі гомосовєтікуси, як і ільєнкі, які русифікують українське кіно.
KavomatovlFal вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.01.2015, 22:05   #4
vizigot
Новичок
 
Регистрация: 26.10.2014
Сообщений: 13
По умолчанию

винуватці революції керівники держави в першу чергу, а також сам народ який обирає собі владу
vizigot вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.02.2015, 19:45   #5
AvtoManchat
Новичок
 
Регистрация: 04.01.2015
Адрес: Украина
Сообщений: 7
По умолчанию Революція в Україні

Спасибі
Ще б москалям та їхнім посіпакам непогано було б подивитись. Може, порозумнішали б.

Слава Україні
AvtoManchat вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.07.2015, 12:25   #6
Лора
Пользователь
 
Регистрация: 23.07.2015
Адрес: Кировоград
Сообщений: 67
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от AvtoManchat Посмотреть сообщение
Спасибі
Ще б москалям та їхнім посіпакам непогано було б подивитись.
И не говорите! Нельзя же нормально общаться(
Лора вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.08.2015, 17:18   #7
24xbtc
Новичок
 
Регистрация: 19.08.2015
Сообщений: 10
По умолчанию

Думаю, что революция была ошибкой, нам всем необходимо было прислушаться к совету кремля!
24xbtc вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.08.2015, 22:14   #8
моцарелла
Пользователь
 
Регистрация: 22.08.2015
Сообщений: 36
По умолчанию

интересная тема
моцарелла вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.10.2015, 13:59   #9
renydaunownone7
Новичок
 
Регистрация: 18.10.2015
Адрес: не скажу
Сообщений: 22
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от 24xbtc Посмотреть сообщение
Думаю, что революция была ошибкой, нам всем необходимо было прислушаться к совету кремля!
больной что ли??
renydaunownone7 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.10.2015, 14:01   #10
renydaunownone7
Новичок
 
Регистрация: 18.10.2015
Адрес: не скажу
Сообщений: 22
По умолчанию

аннексия крыма и нападение на восток было спланировано заранее! и революция тут не при чем! это случилось бы если не сейчас так позже!
renydaunownone7 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 05:43. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100